yazık günah ya 1 maç kaybetti diye adama yaptıklarınıza bakın... Dumur oldum resmen... Ya bu herif 8 de 8 yaparken iyidi de şimdimi kötü oldu... Bu nasıl bir futbol anlayışıdırki teknik direktörleri bir maça göre yorumlatabiliyor size....

Ben en başından beri Daumdan memnun olmadığımı belirtiyorum.

Yine her maçta yaptığı gibi 76. dakikada oyuncu değişikliği yapmaya başladı.

Yine 1-0 dan sonra takım golün üstüne yattı, bakınız klasik Daum anlayışı ( 3 puan olsun berbat futbol olsun)

Yine Özer 90. dakikada oyuna girdi, çok akıllıca ve stratejik bir hamleydi.

Gökhan oyundan çıktı, Bekir girdi.

Prada

Alex'in dediği gibi.. biri gelecek ve birgun bizi yenecek 8) O oldu yenildik ve hala lideriz önemli olan bence bu :wink1: 6S Trabzonu yenebilirmi bilmiyorum ama her halukarda haftaya bugun puan farkı yine en az 5 olacak :P

Elbet yenilecektik ama , bu yenilginin en büyük sorumlusu daum'dur.Adam araştırmacı vs. ama dallamanın teki.Ne amaçla kazandığımız maçta salakça değişiklik yapar anlamam.Özer'i alıcaksan al 50. - 60. dk'da, 90. dk'da adam alıyor.Yazık valla yazık..Elimize çok büyük bir şans geçmişti kaçırdık.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Elbet yenilecektik ama , bu yenilginin en büyük sorumlusu daum'dur.Adam araştırmacı vs. ama dallamanın teki.Ne amaçla kazandığımız maçta salakça değişiklik yapar anlamam.Özer'i alıcaksan al 50. - 60. dk'da, 90. dk'da adam alıyor.Yazık valla yazık..Elimize çok büyük bir şans geçmişti kaçırdık.
+1

semihi forvet saymıyorum ben.eski semih değil artık kendini alex gibi teknik klas bir oyuncu sanıyor.eskiden böle degildi sadece bitiricilik yapiyor ve her maç golünü atıyordu formsuz bir guiza formda bir semihden bence daha yararlı oluyor.lugano-guiza ve alexin eksikliklerini cok hissettik doğal ve beklediğim bir yenilgi oldu
P.S: fenerli olmama ragmen iddada antepe girmiştim cünkü yenilceğimiz belliydi

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fre3sTyLe demiş ki:
Maçı Yorumlayalım!

Fenerbahçemizin oynadığı son maç hakkındaki yorumlarınızı buraya yazınız.Maç anında açık olacaktır.

- Resim Silinmiş.​

FENERBAHÇE - Gaziantepspor

Stat: Gaziantep Kamil Ocak

Saat: 16.00

Yayın: Lig TV

Hakem: Bülent Yıldırım

Yazarlarımızın Yorumları

extraloob: güzel maç olacak, 9da9 yapacağız da haftaya ne olacak işte orası meçhul.
bu maçı kaybedelim haftaya 10da10'u kaçırmaktan daha iyidir.

- Resim Silinmiş.​
Prada: Ben antepten Fenerli olmama rağmen çelme bekliyorum.. Ama başımızda Daum gibi bi hoca varken kalkıp sıfır futbolla 1-0 yenebileceğimiz ihtimalinide göz ardı etmek istemiyorum..

Tuhaf bi maç olacak...​

Crown: Daum Galatasaray maçına eksiksiz çıkmak için as oyuncuları dinlendirmek isteyebilir. Ama ben bunun mantıklı bir yanını göremiyorum, Gaziantep e yenilip Galatasarayı yenmek ile Gaziantep i yenip Galatasaraya yenilmek puan açısından aynı şey. Guiza nın yerine Semih'in olması avantaj. Özer'i de alışması için oynatırsa bu haftayı da yenilgisiz kapatırız.

Fre3sTyLe: Tek farklı kazanırız.Hava şartlarına alışık değiliz fakat Daum gibi bir hoca olması beni bu yoruma yönlendiriyor...

Arcadia:Fenerbahçe birçok as futbolcusundan yoksun çıkacak bugün sahaya Emre ve Kazım max. performansta oynayabilirse çok rahat kazanırız ama diğer türlü zorlanabiliriz...

Maç Anlatımı

M.Ö : Gaziantep'te yapılan toplam 22 lig maçında, Fenerbahçe 9, Gaziantepspor 8 galibiyet alırken, 5 maç berabere bitti. Gol sayısında da Fenerbahçe'nin 37-31 üstünlüğü bulunuyor.
M.Ö : Fenerbahçeli oyuncular şu an kaptan Semih'in önderliğinde sahaya çıkıyor. Lider, sarı beyaz çubuklu forma ile sahada olacak...
M.Ö : Bir dönem birlikte forma giyen G.Antep'in tecrübeli savunmacısı Julio Cesar Correira ile Fenerbahçeli Roberto Carlos'un maç öncesi samimi görüntüleri dikkat çekti.
M.Ö : Ulusal marşımız...
M.Ö : Maça F.Bahçe başlayacak...
1' Bülent Yıldırım'ın son kontrollerinin ardından dördüncü hakemden işaret geldi ve maç başladı...
16' Fenerbahçe golü kaçırdı! Fenerbahçe korner kazandı. Kazım'ın ortası, Julio Cesar'ın kafasından sekerek dışarı çıktı. Köşe atışını yine Vederson kullandı. Seken topa altı pasta Mehmet Topuz vuramadı. Maçın en tehlikeli pozisyonuydu!
25' Fenerbahçe etkili geldi. Soldan gelen Roberto Carlos, ceza alanındaki Mehmet Topuz'a çok güzel bir pas attı. Mehmet'in sağ taraftan gelişine vurduğu top auta gitti. Gol olsa jeneriklik bir sahne olabilirdi!
27' Vederson soldan ortaladı. Semih müsait durumda kafayla topu Mahmut'un solundan filelere gönderdi. Kalecinin yapabileceği fazla bir şey yoktu.
Semih'in Golünü İzle
36' Julio Cesar
40' Cesar de Souza
45' İki dakika uzatma var...
45+1' Fenerbahçe etkili geldi! Kendi alanından çabuk çıkan sarı lacivertlilerde Mehmet Topuz, soldan ilerleyen Vederson'u gördü. Vederson'un yerden ortasına, arka direkte Semih'ten önce savunma müdahale etti ve Fenerbahçe köşe vuruşu kazandı. Köşe vuruşundan sonuç çıkmadı.
D.A Ve ilk yarı sona erdi. İlk 45 dakika konuk Fenerbahçe'nin 1-0 üstünlüğüyle sona erdi.
84' Julio Cezar
84' Sağdan rakibinden aldığı pasla ceza alanı sağ bölümünde topla buluşan Julio Cesar de Souza sol ayağıyla uzak köşeye çok şık bir plase vuruş yaptı ve beraberliği getiren golü buldu.
90' Golll! Muhteşem bir gol Julio Cesar attı!
90' Frikiği kullanan Julio Cesar de Souza muhteşem bir vuruşla topu doksana gönderdi. G.Antep son dakikada galibiyeti buldu. Brezilyalı oyuncu, iki golle maça damgasını vururken iki golle galibiyeti getiren isim oldu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
ImmorTaLGoD demiş ki:
Prisoners demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
İyi olan kazandı.Takım takkesini önüne alır,toparlanır.Haftaya 4'lük yapar birilerini...
Topiğe girerken aklımdan geçiyordu haftaya bizi yenicekler yazıcaktım :popcorn:
Zati sen hep olumsuz düşün :D
Bi cimbomludan bunu duymak güzel birşey ama :) Yeniliceğimizi biliyorum. :curtain:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Çoğu yorumcumuz yanılmış bende sanki hissettim gibi bu hafta uzak kaldım bu olaylardan ama değişen bişey olmaz gs yenerek paun farkını tekrardan açarız.

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Fre3sTyLe demiş ki:
Maçı Yorumlayalım!

Fenerbahçemizin oynadığı son maç hakkındaki yorumlarınızı buraya yazınız.Maç anında açık olacaktır.

- Resim Silinmiş.​

FENERBAHÇE - Galatasaray

Stat: Şükrü Saraçoğlu Satadı

Saat: 20.00

Yayın: Lig TV

Hakem: Bünyamin Gezer

Yazarlarımızın Yorumları

Maç Anlatımı
Çok büyük hakem hataları olmaz ise Kadıköyde olan olur ve kazanırız. 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt