sroya giriş yapıldığı sırada çıkar kutucuktaki 1' i otomatik yapmıyor sürekli pc başında kontrol etmem gerekiyor bunun bi yolu yok mu ?

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Enter imagecode : 1 yaparsan otomatik yazar dostum

Takımı
Besiktas
sıkıntınız ne ise yazın buraya çözüm bulmaya çalışırız.

Server
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj onrmrtzgl2121 rumuzlu uyeden alinti yapildi
onrmrtzgl2121 demiş ki:
BENİM PC WİN8 BOT AÇILIYOR KAFAMA GÖRE İD PW YAZIYORUM LOGİN YAPMIYOR ???
"mBotLoader" programıyla aç mbotu ondan sonra id pw boş bırak öyle logine bas giriş yapar, sonra da oyuna rahatlıkla giriş yapabilirsin

An unknown error occured while checking for a mBot update bu hatanın bir çözümü yok mudur?

Tauriel

Öğretiyorum
Multiuploand hariç tüm linkler malesef kırık yeniliyebilirmisinz.

Takımı
Besiktas
sürekli siliniyor multiupload'ta direk indirme seçeneği var zaten onu kullanabilirsiniz.

bir sorun var mbotta bufflarıda atak skillerinide yavaş yavaş bekleye bekleye basıyor pc ye reset attığımda düzeliyor çözemedim bu sorunu aynı botu diğer arkadaşlarımızada indirttim onlarda denedi bu sorunu onlarda aldılar umarım bunun reset dışında bir çözümü vardır :(

Evet sorunu çözdüm biraz çaba sonucu :)) Arkadaşlar devil skillerini seçtiğimizde aynı zamanda devil özelliklerini taşıyan bir scroll karakterimizde aktifse böyle bir durma yaptığını farkettim. Çözüm basit Devil skillerini veyahut bastığımız scrollu birinden birini kaldırmamız gerekiyor kapatıldığında yine gümbür gümbür çalışıyor botumuz Teşekkürler bot icin tekrardan :)

Takımı
Besiktas
Rica ederiz sorunu geç gördüm biraz oyuna sonradan eklenen devil veya scroll botun kafasını karıştırıyor biraz sizde çözümü yazmışsınız paylaştığınız için biz teşekkür ederiz iyi forumlar.

Yukarı Alt