hocam bitdefender virüs oalrak görüyor sebebi ne olabilir acaba çünkü başka biri steden indirdiğimden trojan sefej.A bulaşmıştı

Takımı
Besiktas
kardeşim crackli olan herşeyde virüs var bunun içindede win32 olabilir ama trojan olduğunu sanmıyorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Linkler sunucumuza yüklendi , en yüksek hızda bekleme olmadan indirebilirsiniz.

cool2: beyler bot hersey fuzgun calısıyor bıtek attack yapmıyo denedım hepsi duzgun bı o sorun var kasmaya bırakan oldumu nasıl ?

Arkadaşlar merhaba. Başarıyla giriş yapıldı diyor, clienti başlat diyorum ekran kararıp tekrar acılıyo fakat client başlamıyo. Oynadığım server 120 cap acaba onunla bi alakası varmı. Mbot 110 felan yazıyor adında. Botu daha evvelde kullanıyordum ancak bu sorunu yaşamamıştım. Şimdiden sağolun

''Varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı'' diye bir hata alıyorum çözümü nedir acaba??

Rar dosyası masaustundeyken buraya cıkart dedıgımde parola soruyor herhangı birşey yazıyorum winrar 4 tane hata buldu dıyor ve cıkartmıyor acaba parolanız varmı ?

hitsro için mbotu indirdim dediğiniz tüm ayarları yaptıktan sonra oyuna girdim.. sonra herşey 0 olduğu için config deki ayarıda hallettim fakat tekrar mbot dan login ne tıkladığımda not login yazısı çıktı ve hiçbirşekilde oyuna giremiyorum. Pc de virüs programı falan da yok anlamadım neden oldu.. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

arkadaşlar kolay gelsin yükledim mbot loader'i açtığımda "Varolmayan bir jetona başvurma girişimi yapıldı" diye bi hata alıyorum yardımcı olun lütfennnn...

Yukarı Alt