beyler ben 2 ci 1 sro açmak içinyeni 1 klasör oluştuyorum daha sonra bot.cfg den mac ayarlarını 0 yapıyorum ama oyuna girdiğimde o ayarlar tekrar eski haline dönüyor ne yapsam olmuyor yardım lütfen:)

hayde demiş ki:
beyler ben 2 ci 1 sro açmak içinyeni 1 klasör oluştuyorum daha sonra bot.cfg den mac ayarlarını 0 yapıyorum ama oyuna girdiğimde o ayarlar tekrar eski haline dönüyor ne yapsam olmuyor yardım lütfen:)
1 tane dosyanın için 2 ayrı klasör aç ama kopyalayıp yapıştırma yapma rardan çıkart ikisinide.
bot.cfg den mac1 mac2 i 0 yap multiclient'i 2 yap kaydet çık.bunları yaptıktan sonra Enable starting of multiple clients'i işaretle save settings deyip oyuna gir. biraz uzun oldu ama yardımın uzunu kısası olmaz :mrgreen:

arkadaşlar şu itemleri seciyoruzya toplaması için CTL veya ALT kullananar ya onun daha kolay bi yöntemi yokmu mesela CTL+A gibi :D bide şeytanlıgı giyant gördügünde kullanması için bi buton yokmu

Beyler Acil Çözüm Lütfen...
Botum login olmuyor.Hata veriyor login olurken.Hatada ise şu yazıyor "Wrong Login credentials!" Lütfen acil çözüm sabah çalışan botum şimdi çalışmıyor Username we password dan eminim we hata sabahkini deiştirmedim Lütfen biras acele edermisiniz?

Apt

rank8
ssaahh4466 demiş ki:
Beyler Acil Çözüm Lütfen...
Botum login olmuyor.Hata veriyor login olurken.Hatada ise şu yazıyor "Wrong Login credentials!" Lütfen acil çözüm sabah çalışan botum şimdi çalışmıyor Username we password dan eminim we hata sabahkini deiştirmedim Lütfen biras acele edermisiniz?
Credin bitmiş.Bende oyundayken makina kapandı açıp tekrar girdim "Wrong Login credentials!" hatasını veriyodu hemen yeniledim :mrgreen:

ya burdan aldigim id pw ile girirorum ama şu hatayi verior
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
id doru pw doru hotmail den gelen id pw ye de baktim oldu ilk başta girdim login oldum bi daha ki sefer e bu hatayi aliorum ilgilenirseniz mutlu olcam

Clientsiz bot açtığımızda oyunu görebiliyormuyuz yoksa windowsun arkasındamı çalıyor.
Yani botla girip arada kasıp arada bir pwp yapmak için sormuştum. Teşekkürler

Sabaha kadar timsah yürüyüşü yapıyoruz hotanda diğer sbotçularla beraber. Kasması çok güzel ama hotanda sorun yaratıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zuahahhaha :D

walla benim sbot saat gibi tıkır tıkır çalışıyor sen ayarlarını tam yapamamışsın kuzum bir siteyi gez oku ögren bence ^^

Kasma alanına kadar scriptimi kaydediyorum. scripti gösteriyorum use script cordinates diyorum. atçıya geliyor ata binip retun basıyor. Bütün ayarlarına baktım hiç bi açığım yok yine aynısını yapıyor :S

Yukarı Alt