2 ayrı klasörde bot acıyorum ayrı İD ler fakata alt-tab yapıyorum ötekine gectiğimde sadece takılı kaldığını gördüm..hep böyle yapıyor cok denedim.. bot sıldım tekrar yükledim olmadı mac ayarlarınıda 0 yaptım gen olmadı ancak 1 tanesini acyorum 2ncıde mutlaka hata verıyor..hata şu alt tab yaptığımda ımage yasdığım yer kasılmış ve işlem yapılmaz şekılde duruyor bot kapamadan veya işlemcıden sonlandırmadan da kapanmıyor:S
umarım anlatabildim sorunumu şimdiden teşşekurler...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sorunun sistemin 2 char açmayı desteklemiyor bir format atıp temiz kurulum yapıp dene bakalım ne olacak.

ben kopyalama işlemi yapmıştım hata bende meşgul ettim boşa kusura bakma rardan cıkarmdan olunca öle olmuş.. şimdi düzeldi saol ilginediği için..

ama busferde bufları basmıyor ve atack yapmıyor böle yazdım bişe bulamadım zamnın olursa bunada bicevap yazarmsın cok sağol...başarılarının devamını dilerim

demin 2 tane actım şimdi gene acmıyor ımage kod yasarken 1 dakka gecmıo alt tabda takılıp kalıyor. makina cok ii 2 ayrı İD neden acılmıyor 2 sini bir deniyorum diyemi acaba?...birde ne ettiysem mac1 mac2 0 yapamadım değişikleri kayt edıyorum char acılınca gene eski haline dönüyor sorund evam ediyor::s

TrowZeeN

Öğretiyorum
bi sorun da bende var. pet dolduktan sonra inventorye aktarma yapmıyor. ayrıca towna ışınlanıncada tbot gibi petten inventory aktarması yapmasını istiorum. çözüm nedir?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
@TrowZeeN,
o seçenek yok hacım ^^

@SLAYER_BBB,
sen sbotu rardan tek tek her kuracağın char için çıkartmalısın.

ben windows vista kullanıcısıyım sbot almayı düşünüyorum ancak bir kaç kişinin dediğine göre sbot vistada çalışmıyormuş.vista kullanan veya bilen var mı. cevap yazarsanız sevinirim.

exalubur demiş ki:
demin 2 tane actım şimdi gene acmıyor ımage kod yasarken 1 dakka gecmıo alt tabda takılıp kalıyor. makina cok ii 2 ayrı İD neden acılmıyor 2 sini bir deniyorum diyemi acaba?...birde ne ettiysem mac1 mac2 0 yapamadım değişikleri kayt edıyorum char acılınca gene eski haline dönüyor sorund evam ediyor::s
Mac degerlerini oynamana gerek yok,Bot'u tekrar indir,eski bot ayar dosyalarını kullanma,temiz bir şekilde tekrar ayarlarını yap,sonra başka bi klasöre 2.sbot u rar'dan çıkar,multiple clients aktif yap,2. car a gir.tekrar sorun cıkarsa yaz :wink1:

ya sbot, bnm bi charımda curst heartları topluyor, diğerinde toplamıyor. neden?

Wizard/Bard char kasıyorum. Buffları ayarlamama rağmen, sadece bir buf basıyor. Bu yüzden de, tek noiseyi kullanmak zorunda kalıyorum. Moving march skillinide basmasını istiyorum. Nasıl ayarlıcam acaba? :think:

Streetwise demiş ki:
Wizard/Bard char kasıyorum. Buffları ayarlamama rağmen, sadece bir buf basıyor. Bu yüzden de, tek noiseyi kullanmak zorunda kalıyorum. Moving march skillinide basmasını istiyorum. Nasıl ayarlıcam acaba? :think:
skillerin ayarlandığı yerdeki Use speed drugs seçeneğini işaretledin mi ?

McCappy demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Ops onu işaretlemeyi unutmuşum. :? Çok teşekkürler... :buddha:

Streetwise demiş ki:
McCappy demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Ops onu işaretlemeyi unutmuşum. :? Çok teşekkürler... :buddha:
ne demek hacım görevimiz :mrgreen:

Streetwise demiş ki:
Yine basmıyor. Hacım o sekme, hız iksiri kullanması için değil mi?
yok hacım bard'ın speedini basmak için skill tablosuna noise ve speed i koy sonra Switch weapon pos'dan 1 i seç inventory de bard ı 1.kareye yerleştir Activate weapon switch'i tıkla save settings dedikten sonra basması lazım hala basmazsa bir şeyler bulacaz artık :D

Yukarı Alt