Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375
ozy67 demiş ki:
miLattan önceye dayanıyo :D
arkolojic kazı sırasında dokumanları cıktı :D
Herşey tamam da şu yazılarına biraz dikkat etsen :wink1:

arkolojik diğer konuda da koca Neil Armstrong'u NiL asmtormg yaptın Apollo'yu da Apolla yaptın.Biraz özen göster yazılarına. :thumbsup:

Nette bot ararken tabiiki.Sadece bot aradım buldum.ama birgün bu bölüme giriş için üyelik istedi :mrgreen: işte ozaman üye oldum. Mutluyum gururluyum.
Sonra 1 sene oyunu oynadım.inceliklerini detaylarını kaptım geldim.Bildiğimi sakınmadım herkesle de paylaştım.

Mercury ilk açıldığında hırs yapmıştım elle kasarak serverda en yüksek level olarak yoluma devam edebileceğimi düşünüyordum.günde birkaç saat uyku ile 1 hafta dayanabildim daha sonra guildden bir arkadaşımın tavsiyesi ile Ağustos veya Temmuz 2007 iydi. Extraloob ile tanıştım. 1 yıl kadar pasif kaldım sonra sonra açıldım ve aranızdayım. :muck:

Nette Takılırken 2007 de Başladım Baya sardı Sohbet Ortamı Hatta 2 Master Hatırlıyorum O Günlerden extraloob, ElazıgLee Gerçi ElazıgLee Şimdi Kendisine Site Açmış , Üye olamıyordum Birisi Msn'm ile üye olmuştu sonra 2008 de yeni msn açtım üye oldum Halada Takılıyorum

Ps: Türkçe Sro Loader i İnternet Cafeye İlk Ben Yüklemiştim Oda Extraloobtu Tabiyki ^^

Guildde biri bot kullanıyordu.. Hangi siteden indirebilirim dedim. extraloob dedi.. Tanışmam böyle olmuştu :mrgreen:

Yukarı Alt