Siteyi Nasıl Keşfettiniz ...?

• Youtube videolarından

Votes: 0 0,0%
  • Bir arkadaş söyledi

Votes: 166 44,3%
  • Google motorundan

Votes: 48 12,8%
  • Nette ölesine dolaşırken

Votes: 67 17,9%
  • Oyunda atılan globallarla

Votes: 37 9,9%
  • Diğerleri

Votes: 57 15,2%

• Total voters
    375

Brooklyn

Buralıyım
Sroda Çömezlik dönemlerimde siteden yardım aldım , beleş botlar , can sıkıntısına birebir Silkroad ScreenShot Falan filan sonra site bağımLıLık yapmaya başLadı MSN açmadan önce siteye girer oldum falan :D Genede aktiflikte yeni sayılırım

eHia demiş ki:
Sroda Çömezlik dönemlerimde siteden yardım aldım , beleş botlar , can sıkıntısına birebir Silkroad ScreenShot Falan filan sonra site bağımLıLık yapmaya başLadı MSN açmadan önce siteye girer oldum falan :D Genede aktiflikte yeni sayılırım

Siteyi nasıl keşfettiniz sorusuna iyi bir cevap olmuş :P

Banada oyunda bir abim söylemişti gerçi o söylemese bile elbet bu güzel ortam duyulurdu ve ben yine burda olurdum.

2 ay sonra sitede 2 senemi dolduracağım süper dostluklar, kardeşler, abiler edindim kendime. Nice 10 senelere..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Charles Darwin demiş ki:
ankete göre sitenin googlede en düşük oyu almış birşeyler yapılması lazım dimi :P

buradan şu çıkıyor google mı daha büyük dedikodu mu :P

oyunda aylak aylak botumun kasmasını izlerken bir anda atılan globaller dikkatimi çekti ve orda bir link yazıyordu.o linki merak ettim ve siteye geldim.ilk önce biraz inceledim,misafir olarak konuları okudum ve şimdide üye oldum.artik bende sizin ailenizdenim

oyundaki globaller ve gaiadaki nowayout guildi sürekli dikkatimi çekiyordu.o aralar arkadaşım snapjr sürekli bu siteye giriyor ve bazı konulara bakıyordu.sonunda bu sitenin ne oldugunu sordum oda bana anlattı.ilk başlarda misafir olarak 1-2 gün inceledikten sonra site aklımdan uçup gitti.silkroadda aktif olarak oynamaya başladigim günden beri tüm sorunlarımda benden önce burda açılan konuları gördüm,çar satışlarında-bot uzatmalarında ne kadar çok müşteri olduğunu gördükten sonra siteye üye oldum ve artık aktif olarak siteye giriyorum.
P.S : site bağımlılık yapıyor :lol:

Yukarı Alt