Bekliyorum kardeşim pmni işteyimde ondan bir an önce irtibata geçsek iyi olur.öğle yemeğine çıkıcam 12:30 da.

tmm konuşalım biraz pm den kardeşim ^_^ ama kesin sp almam gerek başka bi ürün düşünmüyorum ^_^

o site hangi site pm den cvp yazarmısın.mysro.cn açık çünküde ondan dedim.birde ıd falan vereyimde sen hallediverirsin.işlerim var biraz yoğunumda ondan dedim.

bekliyorum ozan kardeş 12:30 da yemeğe çıkıcamda gitmeden bi halletsek güzel olur.

tmmdır geldim okan kardeş bekleyelim bakalım.arkadaşlar modlardan falan sitenin ne zaman açılacağını bilen varmı 24 saati geçermi ??

birde sordum ozana fakat cvp alamadım benim id ye yüklenicek değilmi ??fakat ıd bilgimide istemedi anlamadım bu işten bi şey :S

yetkili birisi varsa bilgilendirme istiyorum :S parayıda yatırdım 45 tl yi tmm yatmış dedi ama bir bilgi falan almadılar bende nasıl olucak birisi bi yardım edebilirmi ? :S

arasın herkez bari silk skill point gold falan satan mysro için bi site bulursanız sevinirim.buraqcanın dediği gibi müteşekkir olurum :D :D haha ^_^

evet neyse hacım bilgilerimiz var zaten sende site açılınca ben olmasam bile burak falan pm atar site açıldı diye.olmazsa sende denk gelirsin illaki.halledersin sonra bize pm olarak atarsın.hadi rast gele.

vip kullanıcılara ksııtlama yok diyo eğer sende varsa vip hesap ozan istersen bi denesen.yada vipli birisi bi deneyebilirmi oyundan item aldan buy silk e tıklayıp olanları yazabilirmi.mysro oynayan her arkadaş için önemli bir şey.konuyu okuyan boş bırakmasın arkadaşlar.bi yorum yazın.

son durum ne ozan.bi çeviridede yazdığı gibi vipli bir hesap varsa oyuna girip itemall a tıklayıp denesene.bi bilgilendir bizi.birde gece 2 de açılıyo diyolar öle bi doğruluk varmı.varsa 2 de olurmusun burda ?

offf bir türlü açılmadı bu sitede pff ne zaman açılacak yaw :S haberi olan varmı ne zaman açılacağı hakkında ??

Yukarı Alt