Takımı
Galatasaray
buraakcan demiş ki:
hocam ben ödemeyi yaptım tam 2.5 haftadır bekliyorum ama daha yoq x( pm atıyorum onların hiç birine de cevap vermiyosunuz napim ben??? param gittimi yani bişi diyin ona gore davranim xS
Extraloob'ta kimsenin parası kalmaz :wink1: extraloob gelince aydınlatır canım seni :muck: Merak etme sadece biraz sabır et.

Janizaro

Bilgiliyim
stalebug demiş ki:
buraakcan demiş ki:
hocam ben ödemeyi yaptım tam 2.5 haftadır bekliyorum ama daha yoq x( pm atıyorum onların hiç birine de cevap vermiyosunuz napim ben??? param gittimi yani bişi diyin ona gore davranim xS
Extraloob'ta kimsenin parası kalmaz :wink1: extraloob gelince aydınlatır canım seni :muck: Merak etme sadece biraz sabır et.

:beer: :beer: :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
site üzerinden pm ile haberleşiyoruz, dolandırıcılara karşı önlem amacıyla ^^

Ya Okan abi ben sjsroda silk alcamda Nası Yapcam bilmiom yatırp sana burdan yatırdığımı belirtip yatıranın adı soyadını özel mesajdanmı wercem???

qReaTcLuDe demiş ki:
Kardes makbuzu tarat veya fotorafini cek bilgisayarina kaydet sonra imageshackdan url i al o.m dan link ile resmi yolla bu kadar basittir :wink1:
Arkdaş bu yazdıklarn Benim için Geçerlimi Yoksa Başka Bi Arkadaşımızamı söledin

Şey Bişi Sölicem Gm in Asistanı dağıtıo bu silkleri Ama Silk Miktarları 700 Silk We 1400 silkti Nası oluo?

Ya Ben Çekmeyi düşünüom Biras Paraya İHTiyacım war Biriktirsem alcam Ayrıca qReaTcLuDe sendemi sjsro oynuon ben seni gördüm globalda Adm MySeqiL Bide Okan Abi Ne zamnları Açıyo

Yukarı Alt