SİLK SATİLAN Bİ SİTE BULDUM AMA NE KADAR DOĞRUDUR BİLMİORUM herkez burdan aldiğini söylüolar sjsro-silk.cjb.net

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet o site satıyor bende test etmek için almak istiyorum bakalım sorun çıkartıyorlar mı ürünleri anında veriyorlar mı !

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Lanet olsaı GM kandırıyor herkesi Sjsro gm ine güvenilmez milletin alacağı dolu serverda

extraloob demiş ki:
evet o site satıyor bende test etmek için almak istiyorum bakalım sorun çıkartıyorlar mı ürünleri anında veriyorlar mı !
DENEDİNMİ SÖLEDE ONA GÖRE BEN 500 SİLK ALMAYİ DÜŞÜNÜYORUM :D

Peki İtem Fiyatlarında (Bow-Spear-Blade..Vb..) düşüş olmıcakmı Mesela 100TL Flnnn ii olur ...
Olursa Okan Bey bi ilgilen..

Olursa Bu cuma Bana Bow alalım...Parayı Ytrcam Size Pm. atıcam Halletcez Bu kadar basitmiş Neyini anlamıyorlar bunn.. :starving: :buddha:

şimdi arkadaşlar ben almak istiyorum ...
PTT ye gidiyorum 500silk parasını tatırıyorum sonra yapmam gerekn işlem nedir acaba? biri 5dk ilgilenip tam yazarsa sevinirim saolun xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sonra gelip ödememi yaptım diyorsunuz bizde size pm atıp gerekli bilgileri alıyoruz ve o bilgilere silkleri yükletiyoruz.

agam yaw ben sana kac kere gnderdım bana odemen yapıldı dıorsun alakası bıle yok bı ılgılen lutfen ya 15 gundur ıade ıstıyorum

sCHoFReN demiş ki:
agam yaw ben sana kac kere gnderdım bana odemen yapıldı dıorsun alakası bıle yok bı ılgılen lutfen ya 15 gundur ıade ıstıyorum
güzel kardeşim yazıcıda MAKBUZUNU TARATIYORSUN. sonra http://imageshack.us/ bu siteye girip linkini alıyorsun okan abiyede bunu pm den yolluyorsun OKAN ABİ BEN ÖDEMEYİ YAPTIM MAKBUZUMDA BU DİYORSUN LİNKİ YOLLUYORSUN OLUYOR BİTİYOR

PS:forumda yeni olan arkadaşlarımız için Pm yanlış anlaşılmasın Forum için ÖZEL MESAJ.

Yukarı Alt