warning demiş ki:
sCHoFReN demiş ki:
agam yaw ben sana kac kere gnderdım bana odemen yapıldı dıorsun alakası bıle yok bı ılgılen lutfen ya 15 gundur ıade ıstıyorum
güzel kardeşim yazıcıda MAKBUZUNU TARATIYORSUN. sonra http://imageshack.us/ bu siteye girip linkini alıyorsun okan abiyede bunu pm den yolluyorsun OKAN ABİ BEN ÖDEMEYİ YAPTIM MAKBUZUMDA BU DİYORSUN LİNKİ YOLLUYORSUN OLUYOR BİTİYOR

PS:forumda yeni olan arkadaşlarımız için Pm yanlış anlaşılmasın Forum için ÖZEL MESAJ.

agacım cok guzel dedın de ben senın o dedıgını toplam 4 kere yapdım ama en son gelen cevapda paranız ıade edıldı dendı... ve hala hiçbirsey yok hesabımda

okan bey bi bakarmısınz sun bow varmı stoklarda .... bakarsanız sevinirim....

sCHoFReN demiş ki:
warning demiş ki:
sCHoFReN demiş ki:
agam yaw ben sana kac kere gnderdım bana odemen yapıldı dıorsun alakası bıle yok bı ılgılen lutfen ya 15 gundur ıade ıstıyorum
güzel kardeşim yazıcıda MAKBUZUNU TARATIYORSUN. sonra http://imageshack.us/ bu siteye girip linkini alıyorsun okan abiyede bunu pm den yolluyorsun OKAN ABİ BEN ÖDEMEYİ YAPTIM MAKBUZUMDA BU DİYORSUN LİNKİ YOLLUYORSUN OLUYOR BİTİYOR

PS:forumda yeni olan arkadaşlarımız için Pm yanlış anlaşılmasın Forum için ÖZEL MESAJ.

agacım cok guzel dedın de ben senın o dedıgını toplam 4 kere yapdım ama en son gelen cevapda paranız ıade edıldı dendı... ve hala hiçbirsey yok hesabımda

OZAMAN BEN BİŞEY DİYEMEM :muck:

okan bey şu iadeyi yapın yaw hala beqlıyorum sizi lütfen sabır sabır bı yere kadar ayıp günah ya hak yiyorsunz burda

okan bey bana bu gun ııcn ulasın dedınız ama onlıne bıle olmadınız... Bütün millete rezil oLdum başqa bsey deıl saoLun...

bi iletişime geçin yaw yeter artık kac gundur oyalıyorsunuz ALLAH rızası için ya...

ImmorTaLGoD demiş ki:
sCHoFReN demiş ki:
bi iletişime geçin yaw yeter artık kac gundur oyalıyorsunuz ALLAH rızası için ya...
Okan (extraloob)'a site için pm yoluyla ulaşıp iletişime geçebilirsiniz :thumbsup:

ne güzel söylüyorsunuz... Kaç kere ATtıgımı bıLıyormusunuz acaba lutFen okan abi Bak artık ya...

ßu sitede cok pahalı Glavie sjsro-turkey.org da fln 90 tl iken burda 120 çok pahalı bir tek SS we Blade Shield uyqun diğerleri cok ExPensive..!

+

Kaç qündür cwp weRdii yok... diğer siTe hem qüvenLi hem hızLı(anıNda cwp[yanls anlamayn buRası qüvenLı ama kaç qün Sonra cwp])

Yukarı Alt