Duygusuzz demiş ki:
Mavii demiş ki:
artik senaryoda bir takim sikintilar mi vardir nedir yavasladi heyecanlar, 5 bölümdeki tek farklilik Ninja karisinin wolbery den ayrilmasi oldu. Toparlayacaklar gibi duruyor bu son bölümden, yeni bölümü heyecanla takip ediyorum.
8.bölümde ortalık karışacak gibi baya sezon finaline girecek diyorlar finale giriş bölümleri çok iyi oluyor :starving:
az once cnbc-e de basliyorrrrr :popcorn:

What an amazing episode!! Merle daryl buluşmasını hiç böyle tahmin etmemiştim. Şimdi şubata kadar nasıl bekleyecez :(

3x09 Fragman

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Akşama anca izlerim bu dizide sezon finallerini hiç sevmiyorum çok uzun sürüyor ya daral:

Baba ne bölümdü yaa öldüm resmen sonunda kardeşlerin böyle karşılacaklarını snamıyodum, o zenci herifde yazık oldu, yeşil yoldaki herif benzetiyodum o herifi. :(

Birde en sinir olduğum şeyi yaptılar, o sarışın kızlan kılıçlı hatun karşılaştıklarında kılıçlı hatun mal gibi olup bitenedi anlatmadı ya, resmen gözümde türk dizisi konumuna indi o anda.Yahu insan bi söyler şöyle oldu böyle oldu oyüzden bu oldu gel benimle kaç kurtul buradan der insan, illa hatasını anlaması için sessizce ayrılıp gidecek kıl gibi.Keşke arkadan sıksaydıda ölseydi o kılıçlı karı.

ironEyE demiş ki:
Baba ne bölümdü yaa öldüm resmen sonunda kardeşlerin böyle karşılacaklarını snamıyodum, o zenci herifde yazık oldu, yeşil yoldaki herif benzetiyodum o herifi. :(

Birde en sinir olduğum şeyi yaptılar, o sarışın kızlan kılıçlı hatun karşılaştıklarında kılıçlı hatun mal gibi olup bitenedi anlatmadı ya, resmen gözümde türk dizisi konumuna indi o anda.Yahu insan bi söyler şöyle oldu böyle oldu oyüzden bu oldu gel benimle kaç kurtul buradan der insan, illa hatasını anlaması için sessizce ayrılıp gidecek kıl gibi.Keşke arkadan sıksaydıda ölseydi o kılıçlı karı.
:mrgreen:

su arka sokaklar yonetmeninin sadece bir kere gormesini,izlemesini istiyorum su bolumleri. yine harika bir bolum her an tetikliyor adami odakliyor filme sonuna kadar

@ironeye;
abiciğim bak dinle, o kadına anlatmasının sebebini gidip senariste sordum ve dediki '' lan sabretsenize be, hemen herşeye kötüleme mualemesi yapıyorsunuz. insan mısınız lan siz '' dedi. sus yani.

sezon finali geliyor dedirtti. :D

harika bir 8.bolumdu, yeni yuzler gorundu ve abi kardes birlesti olumun kucaginda kurtulacaklarindan suphem yok fakat kalpleri yerlerinden oynatacaklar yine. 9. bolumu sabirsizlikla bekliyorum

Yukarı Alt