Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
BB yapmaktaki amacım egzersiz olsaydı bende yazın yüzmeyi tercih ederdim. Ama ben kaldırabildiğim en yüksek ağırlıkta son sete 5 6 zor yapabileceğim şekilde çalışıyorum hedefim kası maksimum şekilde çalıştırmak ve yormak. Hatta protein tozu alınca süper set yapmaya başlayacam.

Ayrıca yüzmek kırmızı kas gruplarını çalıştırır biz beyaz kas gruplarının peşindeyiz :)

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Ön arka kol süperset ve iç bacak dış bacak süper set. :thumbsup: acayip pumplatıyor :D:D Ama beslenme çok önemli ben üniversite zamanı o kadar çalıştığım halde verim alamıyordum şimdi memlekete geldim evde her gün deli gibi yiyorum direk kilo aldım.O bakımdan ailesi ile olanlar çok şanslı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tamam abi niye bana bu kadar vurdunuz ben sadece yüzmenin yararlarından bahsettim :D . En azından yazın spor yapmayı sevmeyenler için kas yıkımını önler , formda kalırsın. Havalar soğuduğunda da zorlanmadan devam edersin :D . İmkanı olanlar ve sabredenler salonunda sporunu yapsınlar bir şey dediğim yok ona :D

Fotoğraf koymayalı yıl olmuş :) eklesem mi ki ben de :)

Adonisleri iyi çıkarmışsın bende çıkmıyor gerçi hiç uğraşmadım, karın çalışmak angarya gibi geliyor :D

Bu mesaj Uprising rumuzlu uyeden alinti yapildi
Uprising demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Adonisleri iyi çıkarmışsın bende çıkmıyor gerçi hiç uğraşmadım, karın çalışmak angarya gibi geliyor :D
Başka şeylerden de çıkabiliyor adonis :D :twisted:
summer3:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt