Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
Nasıl yani?? Confused
Bira mantıklı olalım beyler bir günde en az 30-40 tane başvuru geliyor..Hepsine tek tek onaylanmadı diye ö.m atılırsa vay halimize..

_Alone_ demiş ki:
xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
Nasıl yani?? Confused
Bira mantıklı olalım beyler bir günde en az 30-40 tane başvuru geliyor..Hepsine tek tek onaylanmadı diye ö.m atılırsa vay halimize..
Ya iyide ben 1 hafta öce yaptım, eğer siz hayla 1 hafta öncekilere kadar bakmamışsaız ve senini dediğin gibi günde 40 tane geliyorsa işiniz zor :S

Allah size sabır versin...

xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
Nasıl yani?? Confused
Ya iyide ben 1 hafta öce yaptım, eğer siz hayla 1 hafta öncekilere kadar bakmamışsaız ve senini dediğin gibi günde 40 tane geliyorsa işiniz zor :S

Allah size sabır versin...
Yani şimdi benim kabul edilmedimi?

Ben de hiç sanmıyorum red cevapı göndereklerini.Forumda cogu kişi basvurmuştur,hepsine red edildiniz demek zor iş.

Eğer oylama veya siz ne yapıyosanız eğer olumsuz çıktıysaa lütfen baan bildirin 1 haftadır hergün kalkıp heyacanla açıp bakıyorum olmadığımı görüyorum ve olsun yarın da var diyorum.Lütfen ö.m atın lütfen, eğer olumsuzsa...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CooLLer demiş ki:
Ben de hiç sanmıyorum red cevapı göndereklerini.Forumda cogu kişi basvurmuştur,hepsine red edildiniz demek zor iş.
zeki adam her şekilde belli oluyor elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışıyoruz geçikme için acele etmeyin lütfen Wink

Ghost Spy demiş ki:
extraloob demiş ki:
CooLLer demiş ki:
zeki adam her şekilde belli oluyor elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışıyoruz geçikme için acele etmeyin lütfen Wink
of sabretmek zor iş.... popcorn
''Söz Gümüşse SukuT altındır'' demişler bak bizde bekliyoruz ama böyle sürekli mesaj yazarak olmaz ki mucX

Mr Danger kardeş hayırlı olsun o benden sonra göndermişti demek benim başvuru olumsuz... Ne yapalım yaw ucunda ölüm yok ya Wink Demek ki nasip değilmiş Mod olan arkadaşlara forumda ve hayatta başarılar diliyorum...

mert5100 demiş ki:
Mr Danger kardeş hayırlı olsun o benden sonra göndermişti demek benim başvuru olumsuz... Ne yapalım yaw ucunda ölüm yok ya Wink Demek ki nasip değilmiş Mod olan arkadaşlara forumda ve hayatta başarılar diliyorum...
Saol Da Biraz Daha Bekle Belki Olursun

_CaspeR_

Buralıyım
mert5100 demiş ki:

tüm başvurular konuyor ve oylanıyor o yüzden herkes bugün oy kullancak diye bir şey yok yani SABIR SABIR

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt