Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Beyler bu topic önemli bir duyuru topici ve sizde gördüğüme göre adaylarsınız hakaret etme geyik yapma yeri değil.. detective

_Alone_ demiş ki:
Beyler bu topic önemli bir duyuru topici ve sizde gördüğüme göre adaylarsınız hakaret etme geyik yapma yeri değil.. detective
ahahaha :mrgreen: daha fazla karışmaya gerek yok dimi Question neyse herkese tekrar bol şans bi uğriyim topic e dedimde.Kolay gelsin gençlik.

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
tmm ne yaparsanız yapın ama olan daima size olacaktır sitede d.mod olmak isteyen sizlersiniz bunları isz iyi okuyup iyi düşünün... detective

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hakkımı yedirmeyi sevmem iyi bir huydur bu fakat benden önce başvuru yapmayan birini bu gece beni yarın inceleme olmaz sanırım benden öncedir umarım. Evil or Very Mad

Okan abi bana da baksana bi ya bak okadar komik resim paylaşım yapıyorum yorumlarıda okuyabilirsiniz

Ps:Ko ya mod olmak isteyen arkımız yazmış ya bende o bakımdan dedim

Saygılar...

6 gündür sonuç bekliyoruz.Bence büyük ihtimal yarın açıklanır.Morwena 1 haftaya kadar gelir sonuçlar büyük ihtimalla diyordu Wink

Fsm_09 sen üstüne alınma şimdi diceklerimi ama söyledikleriem dikkat et.Forumda paylaşım yapıcaksın ama mod olmak için değil.Saygılı davranıcak ama mod olmak için değil.Dürüst olucaksın yalan söylimiceksin ama mod olmak için değil.Bunların hepsini ilk önce, istediğin için yapıcaksın.Yarın veya ilerliyen günlerde bana d.mod başvurumun cevabı gelicek.Olumlu veya olumsuz -ki bence olumsuz gelicek ama yinede beklicem-, olumlu olursa d.mod gibi davrancam(seviyeli ,saygılı, düşünerek).Olumsuz olursa üzülücem belki gereğindee fazla üzülcem ama yukarıda saydıklarımı(paylaşım yapmak, sorunları olanlara yardım etmek gibi), istediğim için yapıyorum ve yapıcamda...

xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
Fsm_09 sen üstüne alınma şimdi diceklerimi ama söyledikleriem dikkat et.Forumda paylaşım yapıcaksın ama mod olmak için değil.Saygılı davranıcak ama mod olmak için değil.Dürüst olucaksın yalan söylimiceksin ama mod olmak için değil.Bunların hepsini ilk önce, istediğin için yapıcaksın.Yarın veya ilerliyen günlerde bana d.mod başvurumun cevabı gelicek.Olumlu veya olumsuz -ki bence olumsuz gelicek ama yinede beklicem-, olumlu olursa d.mod gibi davrancam(seviyeli ,saygılı, düşünerek).Olumsuz olursa üzülücem belki gereğindee fazla üzülcem ama yukarıda saydıklarımı(paylaşım yapmak, sorunları olanlara yardım etmek gibi), istediğim için yapıyorum ve yapıcamda...
Doğru ozaman beni de Komik R. bölümüne almaları lazım...

xX_CaPtaiN_Xx demiş ki:
bir kere haklısın en başta ve şunu söylemek istyorum kardeşim isim vermiyim o kendini biliyor banada cevap verip laf sokucaksa şimdiden öm atsın diyorum adam bulduğu bir tane siteden sürekli resim alıp buraya yüklüyor alıntıdır yazmıyor ve beni d.mod yapın diyor Evil or Very Mad şimdi benm yaptım paylaşmlar belli çok yok ve bunnu bağıra bağıra söylemiyorum benide inceleyin demiyorum extrabeer popcorn mısır yiyip bekliyorum birde bizden bir konuyu copy-paste yapan sitelere nası uyuz oluyoruz ama bizim sitede de bunu yapan kişiler alıntıdır yazmayan kişiler bile d.mod olucaksa ben şimdiden başvurumu geri çekiyorum... Anlayan anladı Exclamation Arrow

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt