endorphin demiş ki:
92aykut demiş ki:
endorphin demiş ki:
Oyuna parmaktan girmeyeceksin isrobotu çalıştıracaksın sonra silkroad dizinindeki x33 klasöründeki programdan açacaksın..oyun açılacaktır botla beraber.
kardeş ben o dediğinide yaptım olmadı

Arkadaşım doğru yüklediğinden emin ol sm yüklemesi için verdiğim dosyaya çift tıklayacaksın ve içindekileri C:\Program Files\Silkroad\x33 şeklinde yükleyeceksin daha sonra isrobot 1,74 dosyasını açacaksın ama oyuna girmeyeceksin C:\program files\silkroad\x33\x33.exe dosyasını çalıştıracaksın bot oyunla beraber otomatik açılır.

Ayrıca sro_client dosyasının 1,121 orjinal versiyonuyla çalışır. bunu unutma

ben öle yaptım home basınca bişi gelmedi

öncelikle emeği gecen herkese tşk ederimm ama bende bi sorunlar karşılaştım çözüm ü varsa bi zahmet acıklarmısınız:
sorun : oyuna girdim ama HOME tuşuna basınca hiç bişey gelmiyor...

her şeyı duzgunce yaptım ama neden se hala home tuşuyla gelmıyor ne yapacağımı şaşırdım ya 40 yılda bır gelıyor ondada bızde çalışmıyor Evil or Very Mad

kapital demiş ki:
öncelikle emeği gecen herkese tşk ederimm ama bende bi sorunlar karşılaştım çözüm ü varsa bi zahmet acıklarmısınız:

o sorunu bende yaşamaktayım şuanda yardım pls

kapital demiş ki:

Bu Soruna Neden Cevap Gelmiyoo....

bekleyin herkes araştırıoyr sorunu bakalım bulkabileceklermi bulurlarsa allah razı olsun ne diyelim siteye de çok teşekkür edelim

inşallah yeni softmode çıkar ama sabır sabır sabır bekleyin lütfen modarötörleri sıkmayalım onlar rahat rahat çalışsınlar!!!

SADECE MULTİ CLİENT VE ZOOM HACK VAR ARKADASLAR!!! BOT OLARAK YOK. VE OLMIYACAK 4$ I VEREN BOT OLARAK KULLANIR. BENCEDE İİ OLDU AYRICA NOOBLAR BELES BOTLA GELİP HAVA YAPAMICAK

dll dosyasını cıkarmıyo cıkarırken hata oluşuyo girerken de doğal haliyle dll yi soruyo ve direk kapıyo botu ne yapmam gerek?

bot için teşekkürler emeğenize sağlık ama benimde bir sorunum var x33 ten açınca botu oyuna girior fakat chara girmior hata verio oyundan atıor ama parmaktan girince oyuna giro bot açılıo fakat bot içindeki skill listesi yok bunu nasıl çözebilrim bot açılıor
yardım ederseniz sevinirim saygılar

ARKDAŞLAR YUKLEMEYİN BOTAA VURUS VAR CHAR GİDER ELDEN BENIM LVL 75 FULLLL SUN GİTTİ 5 GUN ONCE BU SİTEDEN İNDİRDİM ELEN GİİTTİ YAW

memosoft76 demiş ki:
ARKDAŞLAR YUKLEMEYİN BOTAA VURUS VAR CHAR GİDER ELDEN BENIM LVL 75 FULLLL SUN GİTTİ 5 GUN ONCE BU SİTEDEN İNDİRDİM ELEN GİİTTİ YAW
öncelikle yazılarını küçük yaz bu bir ikincisi durduk yerde suç atma burdan o kadar bot indirdim hiçbi charıma bişi olmadı ve saten burdan indirip hacklenen görmedim

nuker tr haklı benimkine de bişi olmadı inşallah yeni softmode çıkar mısır yemeğe dewam popcorn yanına da 2 bira :lol: extrabeer

Yukarı Alt