arkadaşlar yaptım herşeyi botu açıyorum parmağı start demiyom sonra o33 .exe açıyom oyuna giriyor sonra homeye basıyom çıkmıyo nbot neen acaba lütfen yardım

çalışmıyo bundan sonra softmod ları 4$ alcaksınız home calısmaz artık bu botun ömrğ bitti herkes aynı soruyu sormasın yaaa anlayın yok bot artık bi diğer yazıları okumuyosunuz sonra buraya msj atıyosunuz olmuyo diye bi bakın diğer yazılara bu bot YOOOK

A

Anonymous

Guest
allah razı olsun bot calısmasa bıle multiclientı kullanıorum oda yeter bana zaten bot aldım yeterınce yınede hrkesden allah razı olsun kımın emegı gectıyse

hom tuşuna bastında panel gelmiyor dostum belkii 30 kere denedşm herşeyi söledin şekilde ama yok

ElazigLee kardes oyunu açtık Home basamadıgımız için ayarlayamıyoruz tmm ama

txt dosyasına yapsak ayarları gormezmı isrobot ayrıca 1soru daha multiclient çalışıyomu

beleş bot yok homeye basınca çıkmıyor bu sorun herkezte yenisini 4$ verip alıcaksınız ama ben bot kullanmıcam manuel kasmak istiyom diyorsanız indirin prog. yine multi client olarak kullanın tabi bunu bot kullanmayan için güzel bişi biri stall birini kas benim gibi :lol:

Ewt multi client çalışıyo ...........

sürüm calısmıyo size tek ne için yarar bi elinizle kasarken diğer çarınızla stala bırakabilirsiniz tek bu yönden iyi ama bot kendi kasmıyo home vcalısmıyor çünkü ysürünüm yenisi cıktı oda4$ alan alır sadece bunu multi cl olarak kullanabiklirsiniz hiç yoktan iyidir bu kadar konuscam kolay gelsin anlayana!!

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Yada Açarsın Char Kasarsın Trace Atarsın Academy e alırsın Ve Honour Pointler sende bu yöndende ii Wink

ya 4$a alıcam ama nerden

eski sekilde değil 0x33 de
resimli bi sekilde PM atarsanız sevinirim konu arasında cok cabuk gözden kacırabilriim

cok ciddi bicimde yerini bulamadıgım için alamıyorum Crying or Very sad

Yukarı Alt