hepsini silkroad dizinine kurdum ama barmağı çalıştırıorum ama start demiom x33 exe ile oyuna giriom ama bot menusu gelmior yardımm

delircem beyler bakın sımdık
home(club)
1:ılk olarak srobotu sılkroad klasorunun ıcıne attım sonra ıcıne cıkarttım.
2:x33 sro klasorunun ıcıne attım cıkarttım
3:parmak ısaretıne tıkladım alt sagda gozuktu
4:x33 klasorunun ıcındekı x33 tıkladım sro clıent gelıyo
5:oyuna gırıyom home basıyom bısey gelmıyo

parmakla gırdım home basınca gelıyo ama auto cıkmıyo parmakı kapatmadan x33 tıklayıp gırıyom home basıyom gıne gelmıyo cıldırcam beyler homeyı nasıl yapcaz Evil or Very Mad

92aykut demiş ki:
evrenimsin demiş ki:
ağa iyi güzel nasıl kuruluyo nasıl yapılıyo biraz bilgi verirmsin
verilen linklerdeki dosyları silkroad dosyasının içine at sonra parmağı çalıştır silkroad dizinin içinde attığımız x33 klasörüne girip ordanda x33.exe yi çalıştır oyundasın daha ayrıntılı anlatamadım kusura bakma yorumları okursan daha iyi anlarsın zaten dicem ama artık çalışmıyor :mrgreen:

Evet Deniyom Deniyom Çalşmıyo Deli oldum :mrgreen:

ARKADAŞLAR LİNKİ GEYİĞE CEKMEYİN ARKADAŞ DEDİ 2 3 GÜN BEKLEYİN BEN HALLETCEM AMA ÜSTÜNEDE GELMEYİN CALISMIYOR BU İLK SM OLDUĞIU İÇİN 2 3 GÜN SABREDEN ALIR CEVABINI SORU SORMAYIN DAHA FAZLA YAAA OKUYUN BUNUDA:s

sevmediği biride almış bu softmodu o yüzden kilitlendi link oke bekleyin siz yine gelcek rahat olsun içiinz kimse işini yarımda bırakmaz oke!!!!

sm ıcın cok sağolun başarılarınızın devamını sürdürmenız dıleği ıle hoşcakalın troy server DALGA GUILD TRAKYALILAR :)

C:/Program Files/Silkroad/x33/x33.exe

Uygulama Yapılandırması Doğru Olmadığından,Bu Uygulama Başlamadı.Uygulamayı Yeniden Yüklemek Srunu Giderebilir.

ne Bu Hata?

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yeni versiyonunun cıktığını kaç kere söylememiz gerek bu calismayacak ve yeniside paralı Rolling Eyes

EEEE FAKAT BURDAKİ İNSAN YUKARIDA YAZMIŞKİ BU ÇALIŞIYOR ÇOK GÜZEL ÖYLE BOYLEE...

KISACA NE BU ÇALIŞMIYORMU ?

Yukarı Alt