Only4yOu demiş ki:
ya 4$a alıcam ama nerden

eski sekilde değil 0x33 de
resimli bi sekilde PM atarsanız sevinirim konu arasında cok cabuk gözden kacırabilriim

cok ciddi bicimde yerini bulamadıgım için alamıyorum Crying or Very sad
ya bende delı oldum ya Paid Subscriptions bu bolum lazım uye olduktan sonra ama yok bole bı bolum search dıyorum cıkmıyor delı olucam odeme yapamıyorum ya offf

How can i bot 2 times??? i open 1 tbot and the other with x33.exe but how to start over tbot second time thanks for help Wink

aga ben bir türlü yapamadım açılmıyor hata veriyor x33 dosyası
"Could not find file [C:C:\Documents and Settings\JIM_lee\Desktop\SROBOT\sro_client.exe] Please make sure it is in that directory as spectifed bye [sro_121.ini]."

bu hatanın çzöümü var mı varsa lütfen haber verin...

[email protected]

Morwena

Buralıyım
Arkadaşlar şuan için softmode alımı kapalıdır 1 2 gün içinde açılacaktır Exclamation

Ve sitedeki softmode şuan çalışmamaktadır Idea

arkadasım oldu calıstı dc vermeme özellıgıde war ama sadece bot calısmıyor çift char da acıyor...

WildWildWest demiş ki:
bu client i bulamadım lütfen bi yardım edin 2char açmak için hangi client kullanılıyo link verirseniz sevinirim
bu bir client değil kardeş orjinal clienti kullanarak x33.exe yi çalıştırıcaksın ok Cool

amklarım keylogger var charım hacklendı hesabını soracağım sızeee En başta ADMIN SANA sonra elazigle tweety dark_lord pennywise punsier,morwena Acısı kotu olcak
eRkek olan ekler [email protected]....

arkdaşlar ben senı softmod yukluyom hepde silkroad yenı bir şey laziimi arkadaşlar bot çalişirmiii ilk defa pc silkroad yukledim internet hep oynuyom ama eve yenı pc geldi tekce bunlarmı lazim indirmekk indirdim

Yukarı Alt