Eeeee Kim başlattı ^^
Yıldırım Bükmeyi İROH mu buldu abbboowwwwww xD

Ateş > Ejderha
Hava > Bizon
Toprak > Köstebek
Su > ????

İnsanlar suyu kimden örenmiş buda yeni bi soru :S

basiti var hacım basiti var kadın kendine aygazı depolamış açtığında mavi ateş çıkıyor olay bu kadar basit istiyorsanız evde ocağı yakın mavi yanıyor ^^

BU nasıl bir çizgi filmki 69 sayfa konusacak buldunuz :P
Suyu balinadan öğrenmiş olmasına büyük olasılık veriyorum bir mantık kurarsak

öyle mi girmen gerekiyor şu anda burada konuşulan konudan haberin varmı? su bükmeyi kimlerden hangi yaratıklardan öğrendiler diye tartışıyorlar sende fikrini belirt

TwiLighT demiş ki:
öyle mi girmen gerekiyor şu anda burada konuşulan konudan haberin varmı? su bükmeyi kimlerden hangi yaratıklardan öğrendiler diye tartışıyorlar sende fikrini belirt
sen avatar seyrediyon mu :mrgreen: seyrediyosan senide uye yapalım aramızda 2.bi dmod daha görmek isteriz :muck:

topic düzenlenmiştir ayrıca fun club kendine has avatarıda koyulmuştur h.o vatana millete BlueLight gifin üstüne avatar fun yazarsan çok makbule geçer :mrgreen:

- Resim Silinmiş.

üye sayısıda eklenmiştir ayrıca

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yha bi bölümde hani amcası bi kahıt bırakıyordu zukonun odasınn kapısına zuko gidiodu ateş krallığının bodrum katında :D mağara gibi bir yere gidiodu orda bir şeyler okuyodu o sırada avartarda ruhlar dünyasında rokunun nasıl öldüğünü flan görüyodu ya sonra amcasına gidip sen verdin bu kağıdı dimi diyodu oda evet diodu sonra ama yazı bitti büyük babam ölmedi diodu oda öldü diodu diğer dedesi rokumuymuş yani orayı anlayamadım yani babasının babası souzin annesinin babası roku muymuş öyleyse o zaman zukoyla avatar kuzen oluyolar galiba :detective:
oh be yoruldum yaza yaza :D

ozkan94 demiş ki:
yha bi bölümde hani amcası bi kahıt bırakıyordu zukonun odasınn kapısına zuko gidiodu ateş krallığının bodrum katında :D mağara gibi bir yere gidiodu orda bir şeyler okuyodu o sırada avartarda ruhlar dünyasında rokunun nasıl öldüğünü flan görüyodu ya sonra amcasına gidip sen verdin bu kağıdı dimi diyodu oda evet diodu sonra ama yazı bitti büyük babam ölmedi diodu oda öldü diodu diğer dedesi rokumuymuş yani orayı anlayamadım yani babasının babası souzin annesinin babası roku muymuş öyleyse o zaman zukoyla avatar kuzen oluyolar galiba :detective:
oh be yoruldum yaza yaza :D
hönk :? :| anlatış still in dehşet-ül vahşet :mrgreen: hiç bişi anlamadım :mrgreen:

Yukarı Alt