Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 61 37,9%
  • Berabere biter

Votes: 8 5,0%
  • Fenerbahçe kazanır

Votes: 92 57,1%

• Total voters
    161
CherryBrandy demiş ki:
yav ne var bu Beşiktaş'ta da anlayamadım ki gelen 4 atıyor giden 4 atıyor. süzgeç misali makara: :P
Scoreboard kazası yapmışlar broooo skoru yanlış yazmışlar Necip attı sanmışlar :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

G e l i y o r u z dedik 8)

Alex De Souza ~
Mesela beşiktaş bir Alex değil . R.Dilmen

EmmaW

CheckPoint_ demiş ki:
Geldik koyduk gidiyoruz. :P :lol: 8)
Düzgün konuşmanı tavsiye ederim.Senin gibi konuşmamı istersende kırmam konuşurum ama PM'den..

ps: ferrari'nin hareketi kesin kırmızı hiç birşey demem fakat ondan önce lugano faul yapıyor cüneyt çakır ankara konya !

Stw

Öğreniyorum
CheckPoint_ demiş ki:
Stw demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
terbiye bozma deneme modsun bide asabımızı taşırma terbiyesiz
Kaldıramıyorsan okuma yazılanları,hoş söylediğim cümle çok terbiyesiz bir şey değil ama neyse.
insan yüzsüzde olabiliyor

augus demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
Kaldıramıyorsan okuma yazılanları,hoş söylediğim cümle çok terbiyesiz bir şey değil ama neyse.
Takma bro onca kişi var üstüne o alınıyor.Kıskananlar çatlasın :mrgreen:
sana bi laf ederdim ama babam aptallarla sakın tartışma demişti :buddha:

Stw

Öğreniyorum
EmmaW. demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
Düzgün konuşmanı tavsiye ederim.Senin gibi konuşmamı istersende kırmam konuşurum ama PM'den..

ps: ferrari'nin hareketi kesin kırmızı hiç birşey demem fakat ondan önce lugano faul yapıyor cüneyt çakır ankara konya !
benim gözlediğim ferrari orda luganonun hareketini göstermek amaçlı elini kaldırdığıydı ki öyleydi zaten

ekrem'e laf yapanlar niang'ın hollywood yıldızı olduğunu görmüyorlar sanırım

gökhan gönül'e sarı kartı var diye 3 defa insiyatif tanında bunlarada laf yok

...

ve daha binlercesi

EmmaW. demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:

Anlaşıldı herkesin üzerinde maçın gerginliği var bir şey yazamayacağız,daha da yazmam.İyi akşamlar,iyi forumlar herkese.

Canova

Tamam Brocanlar sakin olun. bir taraf çok üzgün bir taraf da çok mutlu ama herkesin kendine. ileride topic çok kanlanıcak gibi bir şey seziyorum :twisted:

EmmaW. demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:

Yeğenn msn gel :twisted:

Stw

Öğreniyorum
CheckPoint_ demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:

Anlaşıldı herkesin üzerinde maçın gerginliği var bir şey yazamayacağız,daha da yazmam.İyi akşamlar,iyi forumlar herkese.

tebrik ederim iyi geceler.

EmmaW

GOKHANCAN demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
geçen sene serdar özkanla finkle 3-0 yendik bu sene kaçış yok 8) eğer nobre oynamazsa farka gider..
hacım sen ne yaptın ya makara:
allah aşkına ferrari atılmasa maç böyle olurmuydu? o ... ferrari yapmasa o hareketi ondan öncede almeida atabilseydi maç 3 de kalmazdı uçardı neyse bu sene tr kupası kaldı lige artık gençlerle çıkarız umarım

EmmaW. demiş ki:
GOKHANCAN demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
geçen sene serdar özkanla finkle 3-0 yendik bu sene kaçış yok 8) eğer nobre oynamazsa farka gider..
hacım sen ne yaptın ya makara:
allah aşkına ferrari atılmasa maç böyle olurmuydu? o ... ferrari yapmasa o hareketi ondan öncede almeida atabilseydi maç 3 de kalmazdı uçardı neyse bu sene tr kupası kaldı lige artık gençlerle çıkarız umarım
Sana birşey diyimmi kanka futbolun kanunu budur.Almeida karşı karşıya kaçırdı dedim ki atamayana atarlar.Bi başladı kırmızıyla tak tak tak.Herşeyde bir hayır vardır be bro gelir Benitez geriden şampiyon yapar hiç belli olmuyor Futbol; Hayat gibi..

mesela almeida golü atsa .. ama hep geriye döner bu fener ilk yarı 2 olsa oyun çok önceden kopacak ama futbol bu ferrari sağolsun fenerin yolunu açtı

Yukarı Alt