Maç nasıl sonuçlanır ?

• Beşiktaş kazanır

Votes: 61 37,9%
  • Berabere biter

Votes: 8 5,0%
  • Fenerbahçe kazanır

Votes: 92 57,1%

• Total voters
    161
Ferrarinin yaptığı derbi maçında yapılacak bir hareket değildi. O dakikaya kadar beşiktaş net gol pozisyonu yakaladı. Maçı kazandıran adam Alextir. Bu maçta da fenev'in atar damarınin Alex olduğu yine görülmüştür. Tebrikler fenevbahçe..

EmmaW

burnuma pis pis kokular geliyor.. ahmet çakar'ın iddaasına göre schuster del bosque gibi tazminatının kat kat parasını alıp gitmek için ferrariyle anlaştı
haklı olabileceğine inanıyorum 5dk da 2 kez penaltı yaptırmak istedi belli.. rezillik ya rezillik..
fenere yenilinirse falan benitez diyorlardı yol yakınken adam gibi td getirilmesi lazım ve 5 sene kalması lazım şu takımda!

Redefine demiş ki:
Ferrarinin yaptığı derbi maçında yapılacak bir hareket değildi. O dakikaya kadar beşiktaş net gol pozisyonu yakaladı. Maçı kazandıran adam Alextir. Bu maçta da fener'in atar damarınin Alex olduğu yine görülmüştür. Tebrikler fenerbahçe..
ŞŞ indiririm seni haxball'da haa :mrgreen:
Adam Yürüyen efsane :muck:

EmmaW. demiş ki:
burnuma pis pis kokular geliyor.. ahmet çakar'ın iddaasına göre schuster del bosque gibi tazminatının kat kat parasını alıp gitmek için ferrariyle anlaştı
haklı olabileceğine inanıyorum 5dk da 2 kez penaltı yaptırmak istedi belli.. rezillik ya rezillik..
fenere yenilinirse falan benitez diyorlardı yol yakınken adam gibi td getirilmesi lazım ve 5 sene kalması lazım şu takımda!
Lucescu ile ilgileniyorlarmış sezon sonu gelir büyük ihtimal bugün fanatikte gördüm. :muck:

EmmaW

lucescu olsam gelmem ben adam takır takır shaktar donetskle yürüyor romayıda geçicekler gibi ama lucescu gelse mükemmel olur..

EmmaW. demiş ki:
lucescu olsam gelmem ben adam takır takır shaktar donetskle yürüyor romayıda geçicekler gibi ama lucescu gelse mükemmel olur..
Olmadı Rüştü gelir başınıza.
DEVIL_SHARK demiş ki:
Siyah Beyaz Film gibisiniz Koyup Koyup İzliyoruz makara:
FenerBahçe :kalp: ALEX :kalp:
iyiydi :headbang:

4*4=16
Eziklerin iki maçta attıkları gol sayısı 1+2=3
3*16=48
Liverpool´un attığı 8 golü 48´den çıkardık mı ? 40 yaparrr ve milliyetyçi hareket partisinin 40. yıl dönümü kutlu olsunnnn :muck:

Ps : Alıntı Değildir. Kendı Matematiğimle Buldum summer3:

Fenerbahçelileri tebrik ediyorum.

Yapılan yorumlara dikkat edelim.Karşı takımı üzmemeye çalışalım lütfen whiteangel

EmmaW

önceki mesajlarımda terbiyesiz konuşmalar için uyarmıştım ama kendimi tutamıyorum bende söyleyeceğim..
allah'ım şu eziklerin eline düşürdün ya..
bu yazdığım ezik ifadesi bir üyenin mesajı sonrası yazma kararı aldım ezik diye bütün fenerlileri değil o arkadaşı hedef gösteriyorum

EmmaW. demiş ki:
önceki mesajlarımda terbiyesiz konuşmalar için uyarmıştım ama kendimi tutamıyorum bende söyleyeceğim..
allah'ım şu eziklerin eline düşürdün ya..
bu yazdığım ezik ifadesi bir üyenin mesajı sonrası yazma kararı aldım ezik diye bütün fenerlileri değil o arkadaşı hedef gösteriyorum
lol

Stw

Öğreniyorum
arveleson demiş ki:
4*4=16
3*16=48
Liverpool´un attığı 8 golü 48´den çıkardık mı ? 40 yaparrr ve milliyetyçi hareket partisinin 40. yıl dönümü kutlu olsunnnn :muck:

Ezik derken ne kastediyosun sen ya kimsin sen ?

Stw demiş ki:
arveleson demiş ki:
4*4=16
3*16=48

Ezik derken ne kastediyosun sen ya kimsin sen ?
Hırlama Hemen Fenevbahce Denırken Hırlamıyosan Sımdıde Hırlamıcan.

Yukarı Alt