dorukhan_alev demiş ki:
güsle prog. emeğine sağlık ama başlata tıklayınca oto. gizliyor :S
Allah Allah! Yine mi aynı sorun ?
En kısa zmanda tekrar gözden geçiririm.

Bu arada aramıza hoşgeldin. :wink1:

Bunun clientle alakası yok, isterse 76345345.92 gelsin.
Çalışması gerek, yanlış yaptığın bir yer vardır.

program çok güzel ama dediğim gibi isrobot 1.91 ile çalışmıyor deneye bilirsin.. Ama isro 1.90c ile mükemmel çalışıyor bende 1.90c yi geri yükledim. teşekkürler

teşekkrüler hoşbulduk :)
ya bu programdan mı bilmiyorum oyun C++ veriyor ve hep silahöının orda eline bard almışken ve bolt yerine çantayı arrow dolruruor elinde bard oluğu içn arrow mu oluyor bilemiyorum :S birde normal denicem bakalım

ama sanırım bu iş xbowda olmucak :(

dorukhan_alev demiş ki:
teşekkrüler hoşbulduk :)
ya bu programdan mı bilmiyorum oyun C++ veriyor ve hep silahöının orda eline bard almışken ve bolt yerine çantayı arrow dolruruor elinde bard oluğu içn arrow mu oluyor bilemiyorum :S birde normal denicem bakalım

ama sanırım bu iş xbowda olmucak :(
C++ oyundan kaynaklanıyordur.
Bottan yaptığın bir hatadan dolayı "arrow" alıyordur.
Avrupalı charlar "bolt" kullanmaktalar.

yok çar normalde bolt alıyor şuan iki kere şehre gitti ve bolt aldı hata vermedi, sizin prog. sanırım tam silahçıya tıklayacekken bardı alıyor o sırada bir çakışma oluyor :S

eet çünkü her C++ hatası aldığım manzara şu çanta arrow dolu elinde bard var silahşının önü bunun dışında hiçbi şekilde C++ almıyor okuldan gelidğimden beri bottayım bir sorun yok ama o sırada bardı alırsa sorun olacak :)

hehe inş. bulursun :) :) bulursan ellerin dert görmesin dicem :) şöyle bir ayr mümkünmü sen daha iyi bilirisnde return scrool çektikten 8-9 dk kullanmasın ??

ılker bende kullanıcaktım ama sımdı xbow/ crosbow um aynısını yaptım aynen sole yapıor hersey dogru basıor skıllı ama skıll ın ortasında ben 9 u ayarlamadıgım halde 9 a basıor bende ayarladım 9 a sılahıda 9 a koydum bu seferde kafatopunu basarken 9 a bastıgı için silah degismiyor+ botu durdurdugu halde sılahı elıne alır almaz bot return basıor vs vs

Xbow' lar şuan için kullanmasın. Hata tamamen botun bolt bitimini varsaydığından kaynaklanmakta.

evet boltun bittiğini görüyor yan skil silahını alınca, ben bolt bitince şehre gitmesini kapadım, ve can potunu düşürüdm önce can potu bitiyor yani :) bnmkide 9 a basıyor xbowum 1 de ama 9'a absınca eline alıyor xbowu )

bunun çok kolay bir yolu var bolt u fazla alın ve bottaki bolt bitince şehre dönmeyi işaretlemezseniz sorun kalmıyor. ben denedim ve güzel çalışıyor. bide yeni versiyonda çalıştırbilsem:(

Çalışıyor:) sadece yeni isro botta vista yüklemesi yapmışlar onda çalışmıyor daha öncede yazmıştım bende hala 1.90c yüklemesini kullanıyorum. Onun dışında güzel çalışıyor. Sanırım sro botu tönetici olarak çalıştırmazsam bendeki problem biticek. yani programda bişey yok Çalışyor.Crosbow da da rkadaşlar bot ayarlarında ok bitince şehre dönmeyi işaretlemezlerse onlarda da sorun kalmıyor:))))

Yukarı Alt