Sana zahmet birde extremi açması içinde bi yer ayarlasan nedense botta olmasına ragmen bufları bastıktan sonra extremi çok geç açıyor...

Çalışmaması vistada ki kullanıcı hesabı dedetimi diye bir şey varmış ondan kaynaklanıyormuş. hele şükür çözdüm teşekkürler

Beijo

Bilgiliyim
herşeyi çok iyi yapıyorda bi sorunum var eline bardı alıp buffları bastıktan sonra crossbowu alıyor ama bot exreme crossbo w buffını basmıyor neden olabilir ?

bannedddd

Buralıyım
Atıyorum gerçek silaha 5, buff silahına da 6 yazalım. Oyunda F2'de gerçek silahı 5'e cleric rod ya da harp'ı 6'ya koyuyoruz.

Sonra hangi buffları basmak istediğini ayarlıyoruz programdan. Yaptıktan sonra da oyunda F2 slotuna x-bow(1) ve xtrem(2) yerleştireceğiz. Sonra programda 4. buff kısmına 1, 5. buff kısmına da 2 yazacağım.

Anlatamadım galiba ama iyi okursanız yaparsınız. :D Okumanıza rağmen yapamıyorsanız daha iyi anlatmaya çalışırım. :D Ya da 2easy4me gelsin o daha iyi anlatır. :mrgreen: :twisted:

İlker bir de bu buffları basarken neden masaüstüne atıyor yav onun bir önlemi yok mu göster demekten anam ağladı. :mrgreen:

Özet geçiyim
f2 nin Slot1 ine Crossbow Slot2'sine Extreme Konulmuş Ve Bunlar Buff olarak gösterilmiş?

Beijo

Bilgiliyim
Harmonia demiş ki:
Atıyorum gerçek silaha 5, buff silahına da 6 yazalım. Oyunda F2'de gerçek silahı 5'e cleric rod ya da harp'ı 6'ya koyuyoruz.

Sonra hangi buffları basmak istediğini ayarlıyoruz programdan. Yaptıktan sonra da oyunda F2 slotuna x-bow(1) ve xtrem(2) yerleştireceğiz. Sonra programda 4. buff kısmına 1, 5. buff kısmına da 2 yazacağım.

Anlatamadım galiba ama iyi okursanız yaparsınız. :D Okumanıza rağmen yapamıyorsanız daha iyi anlatmaya çalışırım. :D Ya da 2easy4me gelsin o daha iyi anlatır. :mrgreen: :twisted:

İlker bir de bu buffları basarken neden masaüstüne atıyor yav onun bir önlemi yok mu göster demekten anam ağladı. :mrgreen:

Özet geçiyim
f2 nin Slot1 ine Crossbow Slot2'sine Extreme Konulmuş Ve Bunlar Buff olarak gösterilmiş?
aww çok teşekkürler yaptım saolasın...^^

Harmonia demiş ki:

Özet geçiyim
Son sürümde masaüstü sorununu çözdüğümü sanıyordum. ^^
Yanılıyormuşum demek.

sn ilker bey gercekten cok teşekkür ederim ellerin dert görmesin inş yeni yenilikler icatlar bekliyoz senden

sn ilker bey bende az önce şöyle bir sorun başladı buff ları bastıktan sonra 9.slota basıyo orda bişey yoksa bot kendisi alan değiştiriyo ilgilernirseniz sevinirim

Merhaba... Öncelikle çok güzel bir program ellerinize sağlık... Fakat şöyle bir sorunum var :

Rogue / Bard bir karakterim var... 10 dakikada bir Swing March ve Noise açtırıyorum... Ama eğer 10 dakika dolduğunda giant kesmekte ise giant ölene kadar bekliyor ... Giant ölünce Bardı eline alıyor ama Swing march ve Noise'yi açmıyor.. Öylece bekliyor... Yardımcı olursanız sevinirim... :wink1:

Kira demiş ki:
Merhaba... Öncelikle çok güzel bir program ellerinize sağlık... Fakat şöyle bir sorunum var :

Rogue / Bard bir karakterim var... 10 dakikada bir Swing March ve Noise açtırıyorum... Ama eğer 10 dakika dolduğunda giant kesmekte ise giant ölene kadar bekliyor ... Giant ölünce Bardı eline alıyor ama Swing march ve Noise'yi açmıyor.. Öylece bekliyor... Yardımcı olursanız sevinirim... :wink1:
İdare edeceksin böyle. Her 10 dk 'da giant kesme şansın çok da fazla değil hani :wink1:

white_nigga demiş ki:
sn ilker bey bende az önce şöyle bir sorun başladı buff ları bastıktan sonra 9.slota basıyo orda bişey yoksa bot kendisi alan değiştiriyo ilgilernirseniz sevinirim

ilker bey kardeşim bizim sorunla ilgili diyeceğin bişey varmı

İlkercim, program gayet güzel,lakin kendi karakterimizi seçmeyi iptal etmişsin sanırım. :|
kendimize buff basamıyoruz bu durumda.Cleric'ten Holly spell olmayınca da çok fena universal pill harcıyor ve de çok fazla status yiyoruz.
Bir de hâlâ en son olarak F2 9'a basma işi devam ediyor :)

İlgilenirsen çok memnun olurum. Teşekkürler. :beer:

Yukarı Alt