E0N

rank8
Ya bot kasma alanına geliyor mob secmiyor eger "use current cordinates" secersem mob a dalıyor o zmnda townda bekliyor sorunun çözümü nedir

Apt

rank8
KoTS0W_KiLL demiş ki:
Ya bot kasma alanına geliyor mob secmiyor eger "use current cordinates" secersem mob a dalıyor o zmnda townda bekliyor sorunun çözümü nedir
Şimdi söylediğim adığım yapın sorununuz çözülecektir.
Return scroll kullanip townda doğdunuz yere işinlanin,ardindan Sbot'un Training place bölümünden choose script'e basın karşınıza gelen pencereden sbot dosyasının içindeki script klasörüne girin.Script klasörünün içinde 3 ayrı dosya daha vardır Cave-Chinese-Europa siz hangi bölgede kasıyorsanız o dosyaya girin.Oradan hangi canavarlarda kasıyorsanız seçin ardından Use Script Coordinat'ı işaretleyin son olarak bottaki Save Settings'e basın ve start training dediğiniz zaman herşeyi yapacaktır:).

KoTS0W_KiLL demiş ki:
Bende de Ole Olmustu Script Ne var Ne yok Yapmıstım dalmıyordu "Auto revive (And Spawn) Attack Pet" e tıkladım Dalmaya Başladı Bide Ona Tıkla Kimyagerin Dediği OLmazsa :thumbsup:

E0N

rank8
KiMYaGeR demiş ki:
KoTS0W_KiLL demiş ki:
Şimdi söylediğim adığım yapın sorununuz çözülecektir.
Return scroll kullanip townda doğdunuz yere işinlanin,ardindan Sbot'un Training place bölümünden choose script'e basın karşınıza gelen pencereden sbot dosyasının içindeki script klasörüne girin.Script klasörünün içinde 3 ayrı dosya daha vardır Cave-Chinese-Europa siz hangi bölgede kasıyorsanız o dosyaya girin.Oradan hangi canavarlarda kasıyorsanız seçin ardından Use Script Coordinat'ı işaretleyin son olarak bottaki Save Settings'e basın ve start training dediğiniz zaman herşeyi yapacaktır:).
saol deniyecegim

tavşanı boşaltmıyor.. strogee girmiyor honor rank a giriyor ne yaptıysam düzelmedi yardım.

Benimde bir sorunum var ben xbow dager clerım hem dager hem xbow skıllerım var xbow clerıc buf basıor ama dager clerıc olmadımı dager clerıc main weapons hatası alıorum bır czebılırsenız super olcak

hose* demiş ki:
tavşanı boşaltmıyor.. strogee girmiyor honor rank a giriyor ne yaptıysam düzelmedi yardım.
Bende de Skill edite giriyordu ama düzelttim
Şimdi Start Diyorsun Takılıyor Npc lerde anladığım.
İlk Olara Script i tekrar seç ve save de öle start de,
Olmazsa Script Yeniden ayni istediğini yani scripti seç sonra setting--> Pick Setting e gel ordan Sorth Storage ile Temporary Bugfix i seç save de start de.
Olmassa Temporary Bugfixi Kapat save de öle start yap Düzelir Bende Öle Düzeldi...
İyi Anlatamamıs Olabilirim Ama Bu KAdar 8) 8)

jarmenkhel demiş ki:
Benimde bir sorunum var ben xbow dager clerım hem dager hem xbow skıllerım var xbow clerıc buf basıor ama dager clerıc olmadımı dager clerıc main weapons hatası alıorum bır czebılırsenız super olcak

clericin hangi slotta olduğunu kontrol et belki ondan olabilri botun ayarında gösterdiğin slotla aynı yerde değilse ondan olabilir... yada buflarından kaynaklı olabiliri yani xbow buffını daggerla açmayı deniyordur....

Kill client \ Go clientless tam olarak ne işe yarıyor ayrıntılı bilgi alabilirmiyim

pascal16 demiş ki:
Kill client \ Go clientless tam olarak ne işe yarıyor ayrıntılı bilgi alabilirmiyim
viewtopic.php?f=567&t=98629

burdan tüm ayarlara ulaşabilrisin ....

oyuna girdikten ve botun kasması için scripti yükledikten ve bot kasmaya başladıktan sonra kill client/go clientless e tıkarsan sro_client.exe kapanır ve clientsiz olarak char kasmaya devam eder.... bottan charın ne yaptığını izleye bilirsin.... PLVL için bire bir :D

Arkadaşlar bot atçıda takılı kalıyor bunu sebebi ne acaba alma listesini kontrol ettim hatta kaldırdım ama gene atçıda kalıyor .... shopping finished yazıyor...

Apt

rank8
SALMASTRA demiş ki:
Arkadaşlar bot atçıda takılı kalıyor bunu sebebi ne acaba alma listesini kontrol ettim hatta kaldırdım ama gene atçıda kalıyor .... shopping finished yazıyor...
Charınız atçıdan sonra kasma bölgesine lazım demekki scriptinizde bir yanlışınız var.Return Scroll kullanarak towna işinlanin ve doğduğunuz yerden itibaren scripti kaydedin sorun çözülecektir.

SALMASTRA demiş ki:
Resimde yazılanları uygulayınız.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Benim Botum Canavarlar Ona Dalmadıkça Canavarlara gitmiyor sadece öylece duruyor nasıl düzelticeğim?

ReD_Dr4GoN demiş ki:
Benim Botum Canavarlar Ona Dalmadıkça Canavarlara gitmiyor sadece öylece duruyor nasıl düzelticeğim?
Training Place Settingsdeki Radius 0 ise canavar kesmez 50 60 yap kasmaya başlar

Edit:Radius'u değiştirdiken sonra save settings'e basmayı unutma :thumbsup:

ya ben login oluyorum start client diyorum botun aşşağı yazı kısmında

[20:25:09] * Checking for updates...
[20:25:10] * Finished checking for updates!
[20:25:10] * Starting: \sro_client.exe /18 0 1
[20:25:10] * Couldn't start SRO Client...[20:25:10] * Starting of sro_client.exe failed!

böle yazı çıkıyo grmiyo:S

Yukarı Alt