RappeLz32 demiş ki:
selamünaleykum arkadaşlar..ben sorular başlıgının geneline baktım ama kendi sorunumun çözümünü bulamadım bende şöyle bir sorun oluyor..kasma alanından town a döndüğümde kasaya gidip bekliyor ''use storage'' a tıklamıyor..neden böyle yapıyor anlayamadım inventory full değil jewel veya alibaba seal ları depolamasını da söylemedim..sorun açması gerekeni açmaması sadece..kendim mouse ile use storage diyorum bu defa depoluyor kapatıp silahcıya gidiyor orda da kalıyor , alışveriş menüsünü açmıyor..bunun çözümünü bilen varsa lütfen yardım bekliyorum

Bot alışveriş yaparken mouse ile gidip menünün yerini değiştirmeyin.Değiştirirseniz bot alışveriş yapamaz...
Birde eğer makine kasılıyorsa , ekran ayarlarını düşürüp oynamayı denerseniz sonuç düzelecektir...

Sizin dediğinizi anladım.
Bot klasörünü silin,ve ayarlarınızı yeniden yapın.
Sonucu buraya da yazarsanız sevinirim...

botum party'deyken çok yavaş kasıyor ks yedıgı zaman başka moba geçıyor tum mobları peşine takıyor ne yapmam gerekır?

Benimde Bir sorunum Var.
Sorun Su:Char Gianta Dalarken Yanında Dalan General moblara öncelikli vurmuyor..Sürekli Gianta Dalıyor ve Giant Ayarlarda Avoid Değil Yardım Lütfen

emrap33 demiş ki:
botum party'deyken çok yavaş kasıyor ks yedıgı zaman başka moba geçıyor tum mobları peşine takıyor ne yapmam gerekır?
' I'm a good intentioned player and dont want to steal kills ' seçeneği işaretli mi settings kısmında???İşaretliyse kaldırırmısın?

volkan.ka demiş ki:
emrap33 demiş ki:
' I'm a good intentioned player and dont want to steal kills ' seçeneği işaretli mi settings kısmında???İşaretliyse kaldırırmısın?
işaretlı deılkı zaten :roll: Party'de hiç verımlı kasamıyor bazen moblara dalmıyor bazen %10hp bırakıp başka moba geçıyor bazen ks yapmıyor ne bıçım bot yaw bu okadar ovdu arkadaşlarım ben hiç yararını gormedım şimdiye kadar sadece deli dana gıbı ordan oraya gıdıp duruyor.Yada sbot party kasma botu degıl solo kasma botu.Aranızada ptde kasarken sbottan verım alan varmı?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emrap kuzum botta sorun yok sende sorun var. gaiada lvl 1 iken aldım botu charım lvl 100 ve yanında sayısız char kastım şu anda da 4 char kasıyorum sen ne anlatıyorsun kusuru kendinde ara bence.

ayrıca ayarları yapamadığın charın dönüp durmasından belli bak bu bölümde dev gibi türkçe açıklamalı sbot topici mevcut istersen onunla ayarların hepsini yeniden yap.

extraloob demiş ki:
emrap kuzum botta sorun yok sende sorun var. gaiada lvl 1 iken aldım botu charım lvl 100 ve yanında sayısız char kastım şu anda da 4 char kasıyorum sen ne anlatıyorsun kusuru kendinde ara bence.

ayrıca ayarları yapamadığın charın dönüp durmasından belli bak bu bölümde dev gibi türkçe açıklamalı sbot topici mevcut istersen onunla ayarların hepsini yeniden yap.
Arkadaşlar 1 gunde anca yaptım dıyorlardı ben zaten bu topicden bakıp 40dkda hallettım herhalde bazı ayarlarını atladım sızdende bu ayarların hangılerı olabilecegını soruyorum zaten. :confused1:

Bence sen en baştan bir bot klasörü oluştur ve hiçbirşeyi aceleye getirmeden yavaş yavaş yap.

Settingdekı saldırı komutlarının turkçesı tam olarak nedır acaba?Dev sbot açıklamasında yer almamış.

BaSoryong

Buralıyım
volkan.ka demiş ki:
İnternetiniz yavaşlamış sanırım.
Modeme ve pc ye reset atıp dener misiniz?
Tamam yaptım Düzeldi :) TTnete yine bir şey var oyundaki arkadaşlarda çok lag var :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
emrap33 demiş ki:
Settingdekı saldırı komutlarının turkçesı tam olarak nedır acaba?Dev sbot açıklamasında yer almamış.

saldırı komutları derken nedir kuzum tek tek her bölümden ss at ben yardımcı olup düzenleyeyim ok.

S.a , Bugun yeni bir sbot satın aldım fakat 'Maximum Number off allowed (2 excee) GMT 00.00 diye hata çıktı saat gece 02:00 ' de düzelir diyorlar kesin düzelirmi acaba?

2 de düzelecektir,düzelmezse sbot şifreni birisine kaptırmış olabilirsin.
Bilgilerini değiştirmeyi dene...

Daha bugun aldım sbotu yeni değiştirdim şifreyi , kimse bilmiyor id pw'yide

Yukarı Alt