bıde bsy sorucam Tbot Scriptini Sbotta kullanmayı denesem olrmu yanı Scripttekı komutları yaparmı ?

SBotun Yavaşlığıyla İlgili Çözüm Vermişsin Ben SBotu Aldım İlk Kurdum Gayet Hızlıydı Sonra Hiç Bir Ayar Değişikliği Yapmadım Fakat Bot Yavaşlamaya Başladı Sebebi Nedendir Acaba ?

Şimdiden Teşekkürler...

trajkol demiş ki:
SBotun Yavaşlığıyla İlgili Çözüm Vermişsin Ben SBotu Aldım İlk Kurdum Gayet Hızlıydı Sonra Hiç Bir Ayar Değişikliği Yapmadım Fakat Bot Yavaşlamaya Başladı Sebebi Nedendir Acaba ?

Şimdiden Teşekkürler...
Ayarlarından olacağını zannetmem ama bilgisayarınız kasıyor olabilir yada internetiniz yavaşlamış olabilir ki şu günlerde TTnet in durumu hiç de iyi değil... 8)

- Resim Silinmiş.

char bu şekilde ve hizli koşmayi kasmaya giderken basmiyor ne tapmam gerek char xbow bard

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ayrıca burada
All sekmelerini tick'lersen buflarını basacaktır...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
silah değişimide yapmior onu nasil halledeceğim 123456789 tuşlarindan hangisine bard silahni koymaliğiyim

Tuşlara değil, Çantanızın ilk slotuna yani en başına buf basıcak silahı yani bard yada cleric silahını koymanız gerekiyor.

CRITICAL: Couldn't create file! Make sure program folder is writeable and file is not in use!
[19:34:06] * CRITICAL: Also don't start SBot more than once from the same folder!
[19:34:06] * Starting of sro_client.exe failed!

arkadaşlar bu hatayı bu aralar cok veriyo nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar diyeceksiniz ki settinden ayarla ayarlıyom ama yine olmuyo.ama botu komple silip tekrar kurarsam oluyo.fakat aradan biraz zaman sonra tekrar aynı hatayı veriyo

Ustacım bot trace atmış gibi dolanıyo canavarların peşinden iterate atack skillde işaretli diil ama hala sorun devam ediyor ne yapacağım?

Büyük ihtimalle bot makinenizi kasıyor, ve yapmak istediğini yapamıyor.
Clientless kullanmayı denediniz mi?
O zaman daha seri ,daha hızlı çalışır botunuz...

Eğer clientless kullanmam derseniz silkroadın ayarlarını en düşük seviyeye getirip öyle oynamayı deneyiniz...

volkan.ka demiş ki:

Eğer clientless kullanmam derseniz silkroadın ayarlarını en düşük seviyeye getirip öyle oynamayı deneyiniz...
ama önceden böle bie şey yoktu 1.39a gelince oldu

xtaner26x demiş ki:
volkan.ka demiş ki:

ama önceden böle bie şey yoktu 1.39a gelince oldu
moba sanki trace atıyo 2-3 tane öldürdükten sonra sonra ben bie yere tıklıyorum oraya gidiyor öle devam ediyor bot he bide trace atmış gibi olunca botu durduruyorum ama sanki tracede gibi mob gittikce charda gidiyor peşinden anlamadım gitti :cry:

Yukarı Alt