S.a ,

Sbot clientless yapmak istiyorum arkadaş konu açmış resimli uygulamalı oyuna girip botu kurup GoClienttless/Kill Clientless'e tıkladım ve açtığım charımın clienti kapattı 2.ci bir char acmak istiyordum fakat start client diyorum açılmıyor :S lütfen bi yardım :S

scoorviel demiş ki:
S.a ,

Sbot clientless yapmak istiyorum arkadaş konu açmış resimli uygulamalı oyuna girip botu kurup GoClienttless/Kill Clientless'e tıkladım ve açtığım charımın clienti kapattı 2.ci bir char acmak istiyordum fakat start client diyorum açılmıyor :S lütfen bi yardım :S
2. çar için ayrı bir bot klasörü oluşturmalısın.
Oluşturduğun klasördeki sbot.exe yi bir daha çalıştırırsın , oradaki menüden start client diyerek 2. çarını açabilirsin.
Aynı sbottan 2. çarı açamazsın yani...

bu sorcaım sorn deil ama yapamadıım bşi botun pt üyelerine dc yedkten sora oyuna grdiinde oto pt atmasını istiorm nası yapcamm blen warsa acil söyleyeblr mi??

Bot un üst menülerinde Lists i tıkla oradan Party List i tıkla.
Kimleri partiye almak istiyorsan ADD i tıkla ve alacağın kişinin nick ini yaz.
sonra aply save i tıkla.

Buradan sonra botun gene party menüsüne gel
auto invite to party tipe i seç yanına bi tick at ve aplyy list i de tıkla.

Son olarakta save settings i tıkla.
İşlem tamamdır...

Wizard Çarımla Script Çizdim..Bütün Ayarları Yaptım Loop Yapıyor Kasma Yerine Geldiğinden Bekliyor 20 snyde bir atak yapıyor bekliyor gene bir 10 15 saniye geçiyor öyle atak yapıyor..tabi o arada yatıyor yan buildi bard olduğu için...2 kez sildim tekrar yükledim botu banamısın demiyor bütün ayarları tam..ultra fast atak açık.enable net pack açık..ama ben böyle birşey görmedim hayatımda çok saçma S: şuanda nuker kastırıyorum hiçbir sorun yok...! :S

- Resim Silinmiş.

arkadaslar bu sorunu nasıl cozebılırım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaslar botum bankacıya ugramıyo bıle dırek blacksmıht gıdıyor bı yardım edın

Temelreis demiş ki:
arkadaslar botum bankacıya ugramıyo bıle dırek blacksmıht gıdıyor bı yardım edın
Böyle birşey olması imkansız. İllaki uğraması lazım.
Botu kapatıp açın. Olmazsa botun ayarlarını en baştan yapınız.

botu sıldım yukledım ayarları yenıden yaptım hala olmadı bankacı da kısa sure bekledık den sonra gıdıyo :S

[01:18:10] * Login successfull, have fun :)
[01:18:14] * Checking for updates...
[01:18:15] * Finished checking for updates!
[01:18:21] * Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
[01:18:21] * Starting of sro_client.exe failed!
[01:18:21] * No silkroad directory specified ("Settings->Choose Silkroad Directory")

Bu hatayı verıoyor acilen bi çözüm soyleyın Lutfenn !

Sbot menüsünde settings i tıklayın oradan - choose silkroad directory i tıklayın ve SİLKROAD klasörünü gösteriniz...
Sorun düzelecektir.

Yukarı Alt