arkadaşlar 2 sorum olacak birincisi mac adreslerini değiştirmek halen gerekli mi ikinci bir charı da oyuna sokmak için çünkü c10 hatası veriyor.şuanda mac adreslerini 0 yapıp tekrar deniyorum :D
ikincisi oyunda olan char şehre döndüğünde ilk olarak bankaya gitmesi gerekirken bankaya hiç gitmiyor itemleri de bankaya koymuyor. itemleri store etmesini de işaretlememe rağmen. bir çözüm öneriniz varsa sevinirim :)

BaphometH demiş ki:
arkadaşlar 2 sorum olacak birincisi mac adreslerini değiştirmek halen gerekli mi ikinci bir charı da oyuna sokmak için çünkü c10 hatası veriyor.şuanda mac adreslerini 0 yapıp tekrar deniyorum :D
ikincisi oyunda olan char şehre döndüğünde ilk olarak bankaya gitmesi gerekirken bankaya hiç gitmiyor itemleri de bankaya koymuyor. itemleri store etmesini de işaretlememe rağmen. bir çözüm öneriniz varsa sevinirim :)
Mac adresi değiştirmeye gerek yok,ayrı bot klasörü oluşturursanız ikinci üçüncü çarlarını açabilirsiniz(Her biri için ayrı sbot klasörü oluşturulacak...)

Bankaya uğramamasının sebebini anlamış dğeilim ayarlarını en baştan yapmayı dener misiniz?

öncelikle gelen hızlı cevaba teşekkür ederim.
ikinci bir klasör açıp onda da mac adresini değiştirmeme rağmen ikinci charda ne yazık ki yine c10 hatası alıyorum :S acaba botta bir hata olabilirmi diyecem ama sanmıyorum o zaman herkesde olurdu :S
yeniden sıfırdan kurmayı deneyeyim botu. bu arada acaba bu banka sorunu başkalarında da yaşanıyormu ???? bot versiyonum 1.41a

bu arada bot status yerinde auto fixing please re login yazıyor c10 hatası verdiğinde bende botu kapatıp yeniden giriyorum ama değişen bişey yok ne yazık ki :S acaba vista kullanıyor olmamla bi alakası olabilir mi ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
BaphometH demiş ki:
öncelikle gelen hızlı cevaba teşekkür ederim.
ikinci bir klasör açıp onda da mac adresini değiştirmeme rağmen ikinci charda ne yazık ki yine c10 hatası alıyorum :S acaba botta bir hata olabilirmi diyecem ama sanmıyorum o zaman herkesde olurdu :S
yeniden sıfırdan kurmayı deneyeyim botu. bu arada acaba bu banka sorunu başkalarında da yaşanıyormu ???? bot versiyonum 1.41a

bu arada bot status yerinde auto fixing please re login yazıyor c10 hatası verdiğinde bende botu kapatıp yeniden giriyorum ama değişen bişey yok ne yazık ki :S acaba vista kullanıyor olmamla bi alakası olabilir mi ?
Multiclient şıkkını işaretlemeyi unutma 8)

Banka sorununa bişey diyemeyeceğim ..

çok komiğim yaaw :D multi clienti işaretlememişim çok teşekkür ederim. en az 6-7 saatlik kasma boşa gitti :D
tekrar teşekkürler

char repot için şehre döndügünde stable a tıklıyor ama seçemiyor öyle bekliyor. sbot da aşagıda (bad script too much lag ) bi şeyler yazıyor. bu sorun nedir acaba?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
scriptte sorun olabilir sbotun kendi hazır scriptlerinden birisini seçin.

ImFine demiş ki:
char repot için şehre döndügünde stable a tıklıyor ama seçemiyor öyle bekliyor. sbot da aşagıda (bad script too much lag ) bi şeyler yazıyor. bu sorun nedir acaba?
Bot kendisi söylemiş zaten aşırı lagtan dolayı bot yapmak istediğini yapamıyor...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ImFine demiş ki:
Ayrıca bu gibi durumlarda botu durdurup yeniden başlatmanız gerekli aksi taktirde orrda öyle beklemeye devam eder ..

Önerim : Clientless ile kasın :thumbsup:

Bu sorun bende 2 gündür oluyor use current coordinatese tıklıyorum skilleri koyuyorum ama kasmıyor çar öyle duruyor attack yapıyorum 2-3 dk sonra kendi vurmaya başlıyor,ben dalmayı bırakıyorum sonra duruyor yine 30 saniye sonra:S

orhan09 demiş ki:
Bu sorun bende 2 gündür oluyor use current coordinatese tıklıyorum skilleri koyuyorum ama kasmıyor çar öyle duruyor attack yapıyorum 2-3 dk sonra kendi vurmaya başlıyor,ben dalmayı bırakıyorum sonra duruyor yine 30 saniye sonra:S
Skill kısmında itarete attack işaretli mi acaba?
Ayrıca Range niz 50 den aşağı mı?

volkan.ka demiş ki:
orhan09 demiş ki:
Skill kısmında itarete attack işaretli mi acaba?
Ayrıca Range niz 50 den aşağı mı?
İtteracte attack işaretli değildi işaretledim rangeyi 60 yaptım skillerde doğru saveledim başladı ama buffları basmıyor ve attack yapmıyor öyle duruyor dün kapattım botu sildim return çektim oyundan çıktım düzelmiyor yaf acill yardımm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekran görüntüsü atarsanız tam olarak hatanı görebiliriz.

ya bu eurolar için silah değştirme olayında benim 1 sorunum var .... charı 1h/bard kasmak için bırakıyorum shieldi takmıyor buff bastıktan sonra nasıl düzeltebilirim ?

anibus demiş ki:
ya bu eurolar için silah değştirme olayında benim 1 sorunum var .... charı 1h/bard kasmak için bırakıyorum shieldi takmıyor buff bastıktan sonra nasıl düzeltebilirim ?
Öyle bir seçenek yok malesef.
Shieldi takmıyor.

Yukarı Alt