blockmu yedim dicem olsa not olarak geçer sanırım banned tarzında.
Sadece 2 stall charıma giremiyorum başka premiumsuz karekterlerime girebiliyorum.

Block mu yedim derken?
Stall çarlarınızı botsuz girmeyi denediniz mi?
Orada hata veriyor mu acaba?

volkan.ka demiş ki:
Block mu yedim derken?
Block yada ban yazısı yazıyor illagal program kullandıgımızdan dolayı Sbotta böyle bir yazı göremedigim için block yedigimi düşünmemiştim.
Botsuz girmeyi denemeyi unutmuşum 2 chara birden girmeyince botta aradım sorunu.

Sorun Sbot yüzünden silk aldıgım 22 lvl 220K sp li stall charım ile 90 lvl charım 1 hafta block yemiş.
Verdigim geçici rahatsızlıktan dolayı üzgünüm...

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Geçmiş olsun, bu gibi durumlarda normal olarakta deneyin charınızı :wink1:

Terry demiş ki:
volkan.ka demiş ki:
Block mu yedim derken?
Block yada ban yazısı yazıyor illagal program kullandıgımızdan dolayı Sbotta böyle bir yazı göremedigim için block yedigimi düşünmemiştim.
Botsuz girmeyi denemeyi unutmuşum 2 chara birden girmeyince botta aradım sorunu.

Sorun Sbot yüzünden silk aldıgım 22 lvl 220K sp li stall charım ile 90 lvl charım 1 hafta block yemiş.
Verdigim geçici rahatsızlıktan dolayı üzgünüm...

Mrb , Sbot blocklanmış çarlarda bir hata vermiyor malesef,direkt olarak clientı kapatıyor. :muck:

Saolun, artık 1 hafta biraz açlık sefalet sonra devam^^
Client kapama seçenegini işaretlemedim öyle girmeye çalıştımda dc veriyordu.
Sadece bilgi olarak sol alt köşede block ban vs olduguna dair ileti geçmiyordu ondan hiç botsuz denemek geçmemişti aklımdan.

Merhaba Arkadaşlar
benim sorunun S-BOT a kasılırken belli bir süre sonra ekran donup kalıyor dc de vermiyor yaklaşık 2 saat kasıldıktan sonra oluyor bu olay sroyu sildim baştan yükledim botuda aynı şekilde silip baştan yükledim + pc e bile formad attım yaklaşık 1 aydan beri bu sorunla uğraşıyorum ama nafile yardımcı olursanız sevinirim

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Clientless 'te olmuyor büyük ihtimal .. Kaç char açıyorsunuz bilgisayar aşırı kasıyorsa oyun donuyor olabilir .. Ayrıca ekran kartınızı güncellediniz mi ?

1 char acıyorum ekran kartından ses kartına kadar güncelledim!.. 4 cekirdek pc önceden böyle bi sorun yoktu 1 aydan beri var pc i formadladım sro yu baştan indirdim kurdum botu silip tekaradan kurdum virüs taramasından gecirdim yine yok aynı şekilde devam ediyor botsuz girdiğimde 3 yada 4 gün oyunda yani stallda kalıyor ama kasılmak için bot la girdiğim zaman 2 saat kasılıyor ve donuyor atack yapmıyor dc vermiyor dc verse sorun değil

Server
Assos
Takımı
Besiktas
_TaRaNTuLa_ demiş ki:
1 char acıyorum ekran kartından ses kartına kadar güncelledim!.. 4 cekirdek pc önceden böyle bi sorun yoktu 1 aydan beri var pc i formadladım sro yu baştan indirdim kurdum botu silip tekaradan kurdum virüs taramasından gecirdim yine yok aynı şekilde devam ediyor botsuz girdiğimde 3 yada 4 gün oyunda yani stallda kalıyor ama kasılmak için bot la girdiğim zaman 2 saat kasılıyor ve donuyor atack yapmıyor dc vermiyor dc verse sorun değil
İlginç bir sorun gerçekten bunu bot-cave 'de konu olarak açsak mı diye düşünüyorum şimdi :think:

Bu soruna cözüm üretecek yada bu sorun hakkında bilgisi olan yardım edecekse neden olmasın. Neyden kaynaklana bilir bi fikri olan varmı. Ben bütün yolları denedim sizin yada üyelerimizin belki ben bir şeyleri gözden kacırıyorum benim aklıma gelmeyipde sizin aklınaza gelen bir çözüm yolu

Botun donması daha öncelerden oluyor muydu?
Acaba yeni yüklediğiniz bir programla çakışma oluyor olmasın???

botun donması daha önceden olmuyordu 1 ay önce başladı pc de sadece Silkroad ve msn yüklü yani bu pc de sadece silkroad ı oynuyorum onun dışında hiç bir program yüklü değil saturn serverında oynuyorum sorunu cözene 1mil gold yeterki sorun cözülzün oyunu rahat bi şekilde zevk alarak oynım sorun yüzünden lvl atlayamıyorum

Server
Assos
Takımı
Besiktas
_TaRaNTuLa_ demiş ki:
botun donması daha önceden olmuyordu 1 ay önce başladı pc de sadece Silkroad ve msn yüklü yani bu pc de sadece silkroad ı oynuyorum onun dışında hiç bir program yüklü değil saturn serverında oynuyorum sorunu cözene 1mil gold yeterki sorun cözülzün oyunu rahat bi şekilde zevk alarak oynım sorun yüzünden lvl atlayamıyorum
Biz bu işi karşılık bekleyerek yapmıyoruz hacım .. Beklediğimiz tek karşılık teşekkür etmeniz ve forumumuzu her daim desteklemenizdir.

PS : Sorununun çözüm yolunu arıyorum :wink1:

hacım bende karşılık olsun diye 1 mil gold vercem demiyorum o kadar bıktımki bu donma yüzünden adak olsun diye söylüyorum hacııım cözüm yolu bende aradım bulamadım göster hünerlerini ve bilgilerini cözelim bu sorunu hacımm şimdiden teşekkürler hacııı :mrgreen:

Yukarı Alt