[21:09:20] * Client polls serverlist
[21:09:37] [LOGINERROR] C10 Error
[21:09:37] * Autofixing configuration file. Please relogin.

buhata neden veriyor acaba ? botta

bana gizli yanıt falan vermediler gizli yanıt falan var mı varsa söleyin gidim alim adamdan.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
http://www.bot-cave.net sitesine giriş id pw ile siteye giriş yapın sonra yukarıdan menulerden profile tıklayın sonra sol menuden edit settings'e tıklayın sonrasında ortaya gelen kutuları güzelce yeniden doldurun ve ok diyin değişecektir. gizli sorusu falan yok id pw bilmeniz yeterli oluyor değiştirmek için.

arkadaşlar biz 3 arkadaş kullanacaz s botu ama iki pc açık olacak diğeri açacağı zaman birimiz kapatacaz yani 3 pc de çalışacak sorun olurmu?

KArde şbir problemim var..Çar Potu felan alıo kasmaya giderken mujigilerin orda return çekıo nedeni nedir?

Bot kasma yerine gittiğinde duruyor öle bos bos beklıyor ne yapmam lazım teşekkurler..

Autofixing configuration file. Please relogin. yazısı gelior ıd ve ps yazıyorum sonra enterlayınca botta Autofixing configuration file. Please relogin. yazısı oluo... ?? ne demek

arkadaşlar bi kaç sayfayı incelediiim benimle aynı problemi olan biriini bulamadım ... Sorun şu herşey çok güzel çalışıyor... kasma yerine gidiyor sorunsuz kasıyor falan ama bazen bi bakıyom şehre ışınlanmış hareket edemiyor... şehirde benden başka çar yok...botun hata bölümünde de bad script or much lag falan yazıyor... ama lag falan yok... bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen birileri varmı acaba ?

Yukarı Alt