Sbotta bugünden başlayan bi sorunum var... Çar önceden gayet hızlı bi şekilde mooblara tıklayıp attack yapıyordu bugün ise en son sürümü yüklememe rağmen mooblara tıklaması ve attack yapması çok uzun sürüyor hatta çar resmen bekliyor diyebilirim bütün ayalarımı kontrol ettim üstelik lagda yok bu neden oluyor olabilir acil cvp lütfen pray:

aynı modeme baglı 2. bi pcden sbot acarsam farklı bi modemden bi pc de acabilrimiyim yoksa sadece 2.pc olması yeterlimi ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
ArchSaint demiş ki:
aynı modeme baglı 2. bi pcden sbot acarsam farklı bi modemden bi pc de acabilrimiyim yoksa sadece 2.pc olması yeterlimi ?
Aynı modemdeyse sorun çıkarmaz 3. pc 'de de açabilirsin.

Toxicated demiş ki:
ArchSaint demiş ki:
Açamazsın.
2 IP değil, 2 PC'den bahsediliyor. Ben LAN olarak 2 PC kullanıyorum,tek modem üzerinden switch ile internet veriyorum her 2sine de. Bot hesabımı başka birine verdiğim an bloke oluyor.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Xanthos demiş ki:
Toxicated demiş ki:
ArchSaint demiş ki:
Açamazsın.
2 IP değil, 2 PC'den bahsediliyor. Ben LAN olarak 2 PC kullanıyorum,tek modem üzerinden switch ile internet veriyorum her 2sine de. Bot hesabımı başka birine verdiğim an bloke oluyor.
Nasıl yahu aynı IP oldukça sorun olmaması lazım, gerçi hiç denemedim deneyeni de görmedim ama IP değişmedikten sonra niye sorun çıkarsın ki ona kafam karıştı :think:

Toxicated demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Açamazsın.
Nasıl yahu aynı IP oldukça sorun olmaması lazım, gerçi hiç denemedim deneyeni de görmedim ama IP değişmedikten sonra niye sorun çıkarsın ki ona kafam karıştı :think:
Şöyle düşün, kafanın karışıklığı gider :)

İnternet kafe sahibisin,kafede 20-30 bilgisayar var
bilgisayarların hepsi aynı ağa bağlı ,aynı IP kullanıyor
1 tane Sbot hesabı aldın, her bilgisayarda 5-15 char açtın. 10 bilgisayarda silkroad oynuyorsun.

Sence buna izin verirler mi? :dance:

Sorun
8 li partide clientes yapıyoruz. Karakterin kastığmız alanda kalmasını istiyoruz.
Cleric cara Holy Group Recovery Yani Partiyi hep resleme skillere ekliyorum.
Res atmıyor. Ayarlarda bi problemmi var. Şimdiden tşk.

volkan.ka demiş ki:
skilleri eklemek için + - butonlarını tıklamalısınız...
tşk biliyorum ekliyorumda mağaraya gidince geri skilleri silyiordu yeni versunoyunu indirdim sorun çözülür denildi bakalım simdi girmiye çalışorum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
1-2 versiyon daha çıkacaktır bayağı sorunlar gözüküyor.

evet haklısın yeni bi iş yapmaya çalışmışlar eline yüzüne bulaştırmışlar.

ya arkadaşlar bende yine problem var klasorun içindeki Mavi Yazılı Olan S Harfi Çıkmıyor

sbot_1.53 bu exe çıkmıyor ne yapmam lazım

buda ss

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya arkadaşım bende mavi yazılı sbot_1.54 gözükmüyor ne yapmam lazım inen dosyanın içinde var winrardan cıkardıkdan sonra pc de gözükmüyor yarım pls

buda ss

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tamamdır arkadaşlar nod32 kaldırdım pc den oldu kapalı olmasına rağmen gene yakalıyor botu teşekkürler

bilgisayarıma format atmam lazım da sbot hesabını 2 kişi kullanıyoz ne yapmam lazım bi sorun çıkmaması için yardımlarınızı bekliyorum.

Yukarı Alt