merhaba arkadaslar , 2 tane char açmak için 2 ayrı klasor olusturdum herseyi dogru yaptım ilk char sorunsuz acılıyor ancak w. charı açmak içn diger klasorden girip start client dedigimde ;
[09:15:18] * Login successfull, have fun :)
[09:16:40] * Checking for updates...
[09:16:41] * Finished checking for updates!
[09:16:48] * Language packet: Detected english language!
[09:16:49] * Starting SRO Client!
[09:16:54] * Waiting for handle...
[09:17:06] * Client polls serverlist

cıkıyor we ekran o skeilde kalıyor isterse 1 saat beklesin oyun acılmıyor . Ne yapmalıyım simdiden tesekkur ederim

sbotun gayet normal calısıyor problem ekran kartında yada bilgisayrında 2. charı kaldırmıyor

ekran kartı veya pc nin kaldırmaması söz konusu oamaz hd 5770 ekran kartım 3 gb ddr3 ramım we core 2 işlemcim , işletim sistemi oalrak win 7 bu arada

extraloob demiş ki:
ghostly demiş ki:
ekran kartı veya pc nin kaldırmaması söz konusu oamaz hd 5770 ekran kartım 3 gb ddr3 ramım we core 2 işlemcim , işletim sistemi oalrak win 7 bu arada

burayı eksiksiz yaparsanız sorunsuzca oyuna girebilirsiniz ^^

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=280&t=56538
ilgi için tessukkurler oncelikle. Burdakileir yapmadan tekrar sorayım yanlıslık olmasın ben Run time error almıyorum benim sorunumuda cozecekmidir?Gozden kaçan bir nokta olmasın diye tekrar sordum " Client polls serverlist" cıkıyor we oylece kalıyor

sbotunda sorun yok diyorum normal calısıyor... okan abinin söylediklerını yap sorunun kalmaz

Arkadaşlar Sbotta çar kasma alanında kasarken biranda oyundan atıyor. 5 dk da bir sizde de aynı sorun var mı?

10urhan demiş ki:
Arkadaşlar Sbotta çar kasma alanında kasarken biranda oyundan atıyor. 5 dk da bir sizde de aynı sorun var mı?
al bendede o kadar. bende bunun için bakayım dedim. aynı sıkıntı bende de var. sanırım botun yenısını beklıcez...

GNR

rank8
Sbot alım yapamıyorum acaba aynı hatayı alan başkalarıda varmı ?
gerci hata gayet net bir şekilde bu kart ile işlem yapamazsınız degistirniz diyor ama oyle olmasını istemedgim icin sorayım dedim :) belki genel bir olaydır

Benimde Sorum Olucak;

2 Char aciyorum 2side farkli serverda... ORN: 1'i persia Digeri Gaia 2sini aciyorum. 1'ni persia aciyorum 2'yi gaia aciyorum ama 1. actigim dc yediginde tekrar denerken 2.'nin serverindan giriyo bu hatayi nasil duzeltebilirim...

Ben SboTu Yeni aLDım SboTa qiRiyorum StarT ClienT Silkroad AÇılmıyor Sİlkroad Online HaTa Raporu GönDer GönDerme Dİye Bi Yazı ÇıkıYor LüTFen YarDım LüTFennnnnn aCiL
:cry:

Ben SboTu Yeni aLDım SboTa qiRiyorum StarT ClienT Silkroad AÇılmıyor Sİlkroad Online HaTa Raporu GönDer GönDerme Dİye Bi Yazı ÇıkıYor LüTFen YarDım LüTFennnnnn aCiL

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ecel26 demiş ki:

sbotu rardan masaüstüne çıkartın, sonra masaüstünden kesin ve sro içerisinde SBOT 1 diye klasör oluşturup içerisine yapıştırın sonra sbot ayarlarını yapın ve oyuna kolaylıkla girin, sbot resimli türkçe açıklamalı rehberimizi okumayı unutmayınız.

bugün s-bot'umu bir arkadaşıma verdim ben evde masaüstü pc'mde kullanıyodum pc'm bozuldu geçenlerde laptopa geçtim sorun olurmu 3 kişi kullanmış gibi mi olur yoksa masaüstüne tekrar geçsem sorun olurmu ?

[12:28:51] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory1 (6)
[12:28:51] * CRITICAL: Couldn't write to memory1 (6)
[12:28:51] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory2 (6)
[12:28:51] * CRITICAL: Couldn't get context (6)
[12:28:51] * CRITICAL: Couldn't write to process (6)
[12:28:51] * CRITICAL: Couldn't set context (6)
[12:28:51] * CRITICAL: Error1 at startup (6)
[12:28:51] * Starting of sro_client.exe failed!

bunun nedeni nedir ?

Yukarı Alt