ne oldu şimdi buna ya sbota çift tıklıyorum açılacak gibi yapıyor açılmıyor ne bi hata veriyor ne de tepki off... Bendemi sorun acaba... Başka klasöre attım açıldı bu seferde login olunca kapanıyor:S

databasede problem var. onu düzeltmeye çalışıyorlar. sorun sadece sende değil.

benım sorunum bot potları bıınce sehre donmuor.ayarlıyorum.hpmp 100 kalınca don dıyorum yandakı tıklerı ısaretlıorum ama olmuyor.herdefasnda ölüyor ve sehre ole gıdıyor.scrool var.cozemedım bı turlu.

benım sorunum bot potları bıınce sehre donmuor.ayarlıyorum.hpmp 100 kalınca don dıyorum yandakı tıklerı ısaretlıorum ama olmuyor.herdefasnda ölüyor ve sehre ole gıdıyor.scrool var.cozemedım bı turlu.

benm wiz/bard charım var wiz ile kasıyorum ama speed ve noise basmıyor ayarları nasıl yapıcam göstere bilir misiniz şimdiden teşekürler

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hunterumit demiş ki:
sbot oyundan konuşurken atıyor :S

hiç böyle bir hata görmedim duymadım ilginç.

hashus159 demiş ki:
benm wiz/bard charım var wiz ile kasıyorum ama speed ve noise basmıyor ayarları nasıl yapıcam göstere bilir misiniz şimdiden teşekürler
sbot bölümünde türkçe resimli anlatım var oradan da bakabilirsin, buff'larını skills ekranından buff skills kısmına koyacaksın hepsi bu kuzum :muck:

tiempo_cs demiş ki:
her ayardan sonra ayarları save as diyor musunuz ?

Yukarı Alt