Server
Efes
Takımı
Besiktas
SBotu yenı kulanmaya başladım herşey sorunsuz ayarlar vs..
yanlız hotandan çıkınca şu goldbotlar için koyulan boobları görünce return çekıo ayarları kontrol ettım acaba gözümden kaçırdığım bi detymı var bilginize danışmak istedım...

ps: bot return basınca botu durdurup returnu kapatıorumgoldbot mooblarını geçıorum tekrar botu başlatıorum herşey sorunsuz devam ediyor :P

D3LT4 demiş ki:
yanlız hotandan çıkınca şu goldbotlar için koyulan boobları görünce return çekıo ayarları kontrol ettım acaba gözümden kaçırdığım bi detymı var bilginize danışmak istedım...

ps: bot return basınca botu durdurup returnu kapatıorumgoldbot mooblarını geçıorum tekrar botu başlatıorum herşey sorunsuz devam ediyor :P
aynı sorun bendede var.. bota bırakıp yatıcam yatamıyorum lanet oolsun..

TR_isyanci demiş ki:
D3LT4 demiş ki:

Onlar bildiğiniz üzere goltbotları yani bir nevi botları engellemek için alınmış bir önlem ve onlardan damage aldığınızda ölüyorsunuz buda dc yemenize neden oluyor. Sbot programcılarıda buna karşılık olarak onlara yaklaştığında 140lv mobların varlığını anlıyor ve dc yememek veya ölmemek için return çekiyor şehre.

Ps: Zannımca programcıların aldığı bir önlem buda :think:

Server
Efes
Takımı
Besiktas
TR_isyanci demiş ki:
D3LT4 demiş ki:

çözüm buldum hotandan çıkar çıkmaz veya siz hangi şehirden çıkıyosanız,kapıdan çıkar çıkmaz aşaya doğru scripti kaydet sonra biraz dolanıp etrafından geç öle oldu ama 42 lvl m spider ler var birz zor oluo ama idare ediom şimdilik

slm arkadaşlar benim sorunum şuan kendi acontumun 2 pc de kulaniyor oldugunu gostermesi ama kulanilmiyor bunu biliyorum ana masada giriyor leptopta gormuyor ne yapmam gerek beklemeden bekleyeceksin bi sure demeyin :D

arkadaşlar ben bu sbot u sadece çift çar açmak için indirip kursam çalışır mı isrobot u açıyorum çift çar için sürekli dc

yani sbot u account almadan yükleyip kurarak çift çar açabilirmiyiz

lütfen bi yardım edin

2 çar açıp biriyle kasılmak biriyle stal kurmak istiyorum

( sbot la olmuyosa bildiğiniz güzel start client programı var mı lütfen yardım )

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mani demiş ki:
arkadaşlar ben bu sbot u sadece çift çar açmak için indirip kursam çalışır mı isrobot u açıyorum çift çar için sürekli dc

lütfen bi yardım edin

( sbot la olmuyosa bildiğiniz güzel start client programı var mı lütfen yardım )

sbotla biz 15 char açıyoruz ama sbot üyeliğiniz olması lazım biz 150 TL fiyatla satıyoruz 8)

usta fly for funda skill 0lımak için yardımcı olacaktın sayfa actım bakmıonuızzz

extraloob demiş ki:
mani demiş ki:

lütfen bi yardım edin

sbotla biz 15 char açıyoruz ama sbot üyeliğiniz olması lazım biz 150 TL fiyatla satıyoruz 8)

cevap verdiğiniz için teşekkürler ( sadece çift çar için bile açılmıyor demekki isrobot ne güzel açıyor account olsa da olmasa da ama sürekli dc yiyor bu arada sbot da çok pahalıymış 150 tl ne öle çar mı alıyom sanki )

önceden ne güzel loaderler vardı biriyle kasıp biriyle stal kuruyoduk
( benim anlamadığım gm ler para botlarını ne kadar saf dışı etselerde şehirlerde bir sürü stall çarları var ve onlarda multi client açılmış gibi gözüküyor onlar hangi programı kullanıyo acaba ??? )

B_e_L_a__ demiş ki:
oto res vermeyi bi türlü ayarlayamıyorum yardım edin lütfenn :S
Party bölümünden res atacağın parti üyelerini seç.Extra'danda hangi skille atacağını seç hangi rangeler içinde ölürse res atacağınıda ayarla atar o kendisi.
Not:skills bölümünden active weapon swicht'i işaretleyip cleric rodu 1. sıraya koy.

sbot hatası bende de bu sorunlar var daha yeni aldım sbotu bu hatalar başladı :

CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder.

CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found

Starting of sro_client.exe failed

SBOT TA CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder

CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found

Starting of sro_client.exe failed!
BU HATALARI VERİYOR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM !

sbot bu hataları veriyor yardım !!
CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder

CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found.

.
Starting of sro_client.exe failed

sbot a tıklıyorum bi şey doluyor ve arka planda hata cıkıyor sadece tamam yazısını görebliyorum hatayı göremiyorum yardım

[21:58:36] * Login successfull, have fun :)
[21:58:40] * Checking for updates...
[21:58:42] * Finished checking for updates!
[21:58:48] * Language packet: Detected english language!
[21:58:48] * Starting SRO Client!
[21:58:53] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory1 (6)
[21:58:53] * CRITICAL: Couldn't write to memory1 (6)
[21:58:53] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory2 (6)
[21:58:53] * CRITICAL: Couldn't get context (6)
[21:58:53] * CRITICAL: Couldn't write to process (6)
[21:58:53] * CRITICAL: Couldn't set context (6)
[21:58:53] * CRITICAL: Error1 at startup (6)
[21:58:53] * Starting of sro_client.exe failed!

bu hata nedir ya çözemıyorum bir türlü oyunu sildim yeniden kurdum olmadı botu sildim yenıden kurdum gene olmadı oof kafayı yicem

Start Client! dedigimde tam oyuna girerken error veriyor çözümünü bulamadım bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ?

Yukarı Alt