Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun ama o bulduğun yerler devamlı kapalı ve paso msn değiştiriyorlar paranı kaybetme şansın çok yüksek dikkatli olmanı tavsiye ederim.

kardeş ben sana pm yolluyamıom yah İleti gönderebilmek için en az 20 mesaja sahip olmalısınız! bunu dio nsıl ypcaz bu işi bn sjsro sp alcam ama pm atamıom işte sinirlerim bozuldu :D

okan abicim, ben sana yatirdim ama, sen hala siteleri kapali diyorsun, ne zaman acilacak bi bilgin warmi?

okan bey bakarmısınız lütfen
BOLE Bİ YOLA BAŞVURMAKTA MECVUR KALDIM TAK ETTİ ARTIK
HALEN BİR CEVAP YOK KIZMAKTA HER HALÜKARIYLA HAKLIYIM BENİM GİBİ BİR ÇOK KİŞİDE BU DURUMDAN RAHATSIZ KONUYA GELİNCE MYSRO SİLK ÖDEMESİ YAPTIM 2,5 AY ÖNCE HALEN SİTE KAPALI DURMADAN BAŞKAS SİTE ADRESİ VERİYORUM ONLANDALA DA ALIŞ VERİŞ YAPMIYORSUNUZ GM OYUNDA KENDİ RESMİ ADRESİNİ VE PAYPAL ÜYELİĞİ OLANİ İLE ALIŞ VERİŞ YAPACAĞINI SÖYLÜYOR SİZDE PAYPAL ARACILIĞI İLE ALIŞ VERİŞ YAPIYORSUNUZ LÜTFEN SİZ BİŞEY YAPMAK İSTEMİYORSANIZ PARAMI İSTİYORUM HE İSTEMEDİM DEĞİL GENE ORTADA BİŞİ YOK KISACA SI PARANIN ÜSTÜNE YATIYORSUNUZ EYER BENDEN BU KONU İLE İLGİLİ MAKAMLARA BAŞVURACAKSANIZ EWİMİN AÇIK ADRESİNİDE VERE BİLİRİM YETER ARTI KKARŞINIZDA ÇOCUK YOK SİZE DEFALARCA ANLATMAYA ÇALIŞTIM AMA ANLAMIYOSUNUZ OKAN BEY...BENİM İÇİN 55 YTL PARA DERİMKİ BİR KİMSESİZE VERDİM AMA SİZİN GİBİ BİR RESMİ TÜRKİYENİN EN BÜYÜK SİTESİ 55 YTL YE DÜŞMÜSSE LAF YOK AMA YAPTIĞINIZ ÇOK YANLIŞ BUYRUN NUMARAMIDA VEREYİM PARAMI ALANA KADARDA ELİMDEN GELEN NE VARSA YAPACAĞIM NE BİR CVP YAZIYORSUNUZ NE BİR BİLGİ VERİYORSUNUZ DEKONTUN FOTOKOPISINI İSTEDİNİZ ONUDA YOLLADIM GENE ELDE AVUÇTA BİŞEY YOK BÜTÜN BU KAYITLARIN SİZİN BANA YOLLADIĞINIZ MSJ LARIN BİLE KOPYASI VAR BENİ ŞİMDİ BANLICAKSINIZ BİLİYORUM AMA BİR MADUR OLARAK HAKKIMI ARIYACAĞIM EYER HAKKIMIDA ALAMSAAAM SORUN YOK GERİSİ SİZE KALMIŞ ACİL CVP LÜTFEN OKAN BEY SİZ SOLEYİN BİŞİ OZAMAN BİZ YAPALIM

+1

bende yani 35 tl yatirdim, benim kafam yatirdigim 35 tl de degil, ama burada cok buyuk bir sitesiniz ama musterilerinize cevap bile vermiyorsunuz, bakiyorum okan abi her dakika online sin bir cevap bile vermiorsun...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne aldınız güzelim benim haberim yok ödeme mi yaptınız ok hemen makbuzu gönderin pm ile ne istiyorsanız alalım ^^

okan abicim, sana pmden kac kez yolladim, 35 tl yatirdim, fisi hala elimde duruyor, sen site kapali dedin pm lerime bir daha da cevap wermedin :(

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum 100 tane pm attın hepside aynı ne dedim sana ya açılmasını bekleyeceğiz ya da hemen geri iade edeyim dedin sen yok ver diyorsun kapalı nasıl vereyim.

Yukarı Alt