kardes ben sjsroda Maya ile konustum (gm in arkadasi, yardimcisi), senin oyle "kapali" dedigin site hakkinda birsey bilmiyorlarmis, yani oyle birsey yokmus diyor, oyle bir site de varsa, sahte sitedir dedi :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
o GM'in arkadaşına parayı yatırırsanız ve silkleri vermezse ne olacak.

Okan abi tamam özür dilerim benim Ş*refs*z arkadaşım bana yalan söylemiş.senide yordum .

yok abim, bana sadece oyle birsey soyledi, senin o siteden pek bisi anlamadimda o yuzden , o siteden haber varmi bare, cunku yakinda tatile cikacagim icin ilgilenemiyecegim :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunların satış yapan sitesi var nasıl ki kayıt olduğunuz siteleri varsa korece öyle satış siteleri var ve siteleri şu anda kapalı.

Arkadaşlar Mysro'da Site Kapalı olayı yok Konu Arasında ben dediğimi dedim Gm ile msnden irtibata geçip alabilirsiniz.Hemde haftalarca beklemeden bnm silkimi gm 10dk da yükledi Hee yinede ben beklerim daha diyorsanız siz bilirsiniz benden söylemesi..!

ReaL_SavioR demiş ki:
Arkadaşlar Mysro'da Site Kapalı olayı yok Konu Arasında ben dediğimi dedim Gm ile msnden irtibata geçip alabilirsiniz.Hemde haftalarca beklemeden bnm silkimi gm 10dk da yükledi Hee yinede ben beklerim daha diyorsanız siz bilirsiniz benden söylemesi..!
nasıL yani. gm iLe msn'den iLetişime geçtim, 10 dk'da yükLedi siLk'imi parasını nereye yatırdın? nasıL yaptın bana pm atar mısın? atarsan sevinirim teşekkürLer

Yukarı Alt