kardeş sanırımm çözdüm sen şimdi srobot u yeni yükledinya o yüzden sor clienti tanıtman lazım yani srobotu bi kere parmaktan çalıştır sro clienti seç sonra oyunundan çık srobot çalışırken x33.exeden bi oyuna girermisin Question
olmuyo ya bunuda denedim endorphin istersen ben yollim erdemsten istedigini Question

erdemS demiş ki:
yha zaten uzulmuyom yarına olur bu bot :mrgreen: :mrgreen:
degılmı kıbos :mrgreen:

şimdi bizim arktada aynı sorun vardı bide son şunu denettim oldu

ctrl+alt + delete ye basın işlemlerden srobot.exe lerin görevini sonlandırın
ve en baştan srobot.exe yi ve hemen ardından c:/program files/silkroad/x33 teki x33.exe yi çalıştırın
aklıma gelen bütün yolları denetiyorum kardeşler sizde faydalanın diye Cool

uğraştırmak nedemek kardeş elin gavurları senelerdir kullanıyo artık bizde bildiklerimizi paylaşmalıyız inşallah çalışır biz zaten paralı alıyoruz burda amaç alamayan arklarımızda faydalansın Cool

deukalion demiş ki:
uğraştırmak nedemek kardeş elin gavurları senelerdir kullanıyo artık bizde bildiklerimizi paylaşmalıyız inşallah çalışır biz zaten paralı alıyoruz burda amaç alamayan arklarımızda faydalansın Cool
yaw kardeş sen bastan anlatırmsın nasıl yaptığını harfi harfine lütfen yükleme aşamsını Rolling Eyes

apiah demiş ki:
deukalion demiş ki:
yaw kardeş sen bastan anlatırmsın nasıl yaptığını harfi harfine lütfen yükleme aşamsını Rolling Eyes

bende farklı bişey yapmadım sadece botlu silkroad içine orjinal clienti attım ve x33 ü yükledim sonra bi kere x33ü çalıştırdım botsuz girdim yanlışlıkla sonra çıktım srobot u çalıştırdım parmak çıkıncada x33 e tıkladım 3 ü denememde oyuna girdim homeye bastım ayarları yaptım o kadar. Cool burda şüphelendiğim şey x33 ve srobot.exe arasındaki iletişimsizlik yani x33 srobot u ya bulamıyor ya görmüyor Exclamation

A

Anonymous

Guest
BeyLer herşey Çok güzeL bot Gayet iyi çaLışıyor.. ama Kafama takıLan bişey Var..

Oyuna Girdiğimizde Auto Traing Görünüyor BasabiLiyoruz. Ama Bot'a Login dediğimiz Zaman Auto Traing Kayıp Oldu ! Acaba Diyorum Bu Kredi İle'mi çaLışıyor.. ?
Ve İkinci Sorun ise Şimdide Auto Training'e Bastığımda To far to Training pLace ! Diyor.. Bununda Ne oLduğunu Çözemedim.. Başkasındada Aynı SorunLar oLuyormu?? Acaba ..

L3th4L demiş ki:
BeyLer herşey Çok güzeL bot Gayet iyi çaLışıyor.. ama Kafama takıLan bişey Var..

Oyuna Girdiğimizde Auto Traing Görünüyor BasabiLiyoruz. Ama Bot'a Login dediğimiz Zaman Auto Traing Kayıp Oldu ! Acaba Diyorum Bu Kredi İle'mi çaLışıyor.. ?
Ve İkinci Sorun ise Şimdide Auto Training'e Bastığımda To far to Training pLace ! Diyor.. Bununda Ne oLduğunu Çözemedim.. Başkasındada Aynı SorunLar oLuyormu?? Acaba ..
ilk soruna endo cevap versin sonuçta o daha iii bilir botun login olayını Question
loop ta ayarladığın yerin çok uzak olduğunu sölüyor. adamı kasacağı yere götür loop u orda seç Cool

A

Anonymous

Guest
deukalion demiş ki:
L3th4L demiş ki:

ilk soruna endo cevap versin sonuçta o daha iii bilir botun login olayını Question
loop ta ayarladığın yerin çok uzak olduğunu sölüyor. adamı kasacağı yere götür loop u orda seç Cool
2.Sorun ÇözüLdü tşkLer :) Ama Diğerine Harbiden Kafam takıLdı :S

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ya Peki Botla Nasıl Gircezz??....Botla Açılmıor Botu Nasıl Yapıcazzz

Yukarı Alt