SnowFlake demiş ki:
bittiğinde devam edilmeyebilirdi en azından bu kadar abartılmayabilirdi neyse...
takılın kafanıza göre 3500 yapınca da 5000 olarak iddiaya girersin :wink1:
bn yinede saygımı gösterip özür diliyorum umarım burda fazla konuştuğum için beni affedersiniz biraz haddimi aştıysamda afedersiniz :oops:

CnK__ demiş ki:
adam doru soluyo sadece alt yazililar var
Yapma şimdi siz 60 sayfadır o kalan 10 bölüm için mi konuştunuz :? bu konuyu daha fazla uzatmayın... msn irc yahoo gibi programlar yazmışlar onları bir deneyin hadi kolay gelsin :wink1:

TwiLighT demiş ki:
CnK__ demiş ki:
adam doru soluyo sadece alt yazililar var
Yapma şimdi siz 60 sayfadır o kalan 10 bölüm için mi konuştunuz :? bu konuyu daha fazla uzatmayın... msn irc yahoo gibi programlar yazmışlar onları bir deneyin hadi kolay gelsin :wink1:
60 sayfa önce sadece 10 bölüm kalmamıştıki :S

ironeye_TR topicin ilk post'unda ''bilmeyenler için küçük bir bakış '' demişsin ve wikipedi'dan alıntı yapmışsın lakin yazılardaki başlıkların yanlarında ki ''değiştir'' ikonlarını dahi silmemişin yafh :D yani o kadar zor bişi olmasa gerek sen direct kopyala-yapıştır yapmışın ama küçük ayrıntılara da dikkat etmek gerek!!!

beyler bişi soracam bana türkçe alt yazılı tüm bölümleri içeren tıkla izle link verebilir msniz (yanlız kesinlikle türkçe altyazılı olacak trükçe dublaj olmayacak tmm mı şimdiden link veren herkese tşk ederim)

Yukarı Alt