sorunu cözdüm
eger oyuna girip kasarsam tamam oyun acıldı sifreyi giriyorum suan girince haber veririim

mustik nasıl yaptıgını bizede anlatırsan seviniriz bende soru işareti çıkıyo sen nasıl çözdün o olayı

nası oluyo bu iş ya çar kendi kendinemi kasıyo yoksa biz başka bi çarlamı kasıyoz skill kullanıyomu bot gibimi yani

yaa kardeş ben yaptım ama girerken ? işareti hatasını veriyo ekran kartını güncelledim aynı hata sence neden yaa bi çözüm acillll plsssssss

Programdan Fazla Anlamadm ama Güzel Birşeye Benziyor Yorumların Hepsini Okudum Biri Diyor 1 Client se O zaman Pc Kasmaz Ama 2 Sro Açıcaz Komutları Geçelim Onlar Kolay'da Clientsiz 1 Sro Daha mı açılıyor Bana Şunu Anlatırmısınız Ya Güzel birşeyse hemen başlim :D

He Bide Oyunda Bi sorun var uyuz oldum sürekli Pc Donuyor Masa üstüne Atıyor No Dc Yapan Arkadaşlar Şu Clientden No Dc'yi Çıkartamaz mı Bnce Sorun Ordaki No Dc Bide Büyük ihtimal bu hata Salı Günü Düzeltilir...

(inş)

ilk önce hata verince kurdugumuz programı kurdum kasılacak carı girdim daha sonra programı kaldırdım normal [sr33]silkroad.exe ile kasacagım yani yüksek lvl carı girdim

anladınız siz onu:))

ne kodu ezik carları girdikten sonra
hata için kurdugumuz programı kaldırıp yüksek lvl i giriyorum ok

sr33 clinen loginle eziklere girersin code gelmezse programı ac kapar
2 3 de fa dene olmazsa sorun baska

code 1 2 defa gelir bidaha gelmezsse kapat geri ac

Yukarı Alt