mustik_66 demiş ki:
ne kodu ezik carları girdikten sonra
hata için kurdugumuz programı kaldırıp yüksek lvl i giriyorum ok
hangi program bide malum programı pcdenmi kaldırcaz ama hangisi kardeş

ya arkadaşlar ben hiç bişe anlayamadım:( yapamadım hangi dosyaları atcam silkroad klasör üne. ben [sr33]silkroad.exe yi attım. clientless i nasıl yapcaz.clientless den nasıl girilio.şunları bi video fln bişe le anlatsanız.saatlerdir yapmaa çalışıom bişe yapamadım:( nolur bi yardım edin

A

Anonymous

Guest
ya bak madem clientsiz lag olmuyo şöyle bişey söz konusu olabilirmi p lwl değilde clientsiz qirip kendi charımızı kassak? olmazmı yani hem lag olmaz.. weya zevkine qiRsek Lagsız ortam

arkadaslar
sr33.exe acmaya calıstık hata verdi microsfttan program indirdik calıstırdık sr33.exe calıstı sonra [sr33[ clinent login le ezik cara girdik(code gelmezse deniyeceksin ben 15 20 defa denedim girdi code geliyor 2 3 defada gelmezsse 4. ye kesin geliyor) sonra [sr33]silkroad.exe calıstırmaya calıstık calısmad microsoft tan indiğimiz programı bilgisayarrdan kaldırdık sonra denedik [sr33]silkroad.exe calişti ve yüksek lvl carı girdik ve kasmaya devam tabi ezikleri yönetebilirseniz:D kapiş! :D

mustik_66 demiş ki:
yav jasonWalker su trace yi halled nasıl yapacam tam yazılısı pls
Bak. Chat kısmından All bölümüne gel.
oraya .id yaz
bir notice gelecek sana ( 0S5T5U gibi bişey )
Onu aklında tut.
sonra clientless karakterine
trace "sana gelen kod" (tırnaklar yok) bu şekilde yaz.

noldu mustik hani çözmüştün kardeşim :mrgreen: :D noldu yha çaalsıyordu kardeş o öle 2 3 şeyle olmaz programda hata varsa vardır sadece onu yapan düzeltir :wink1: yada bilen biri oke :wink1:

denicen kardeşim yoksa olmaz az saır bu ara benım bunla işim kalmadı :D ama yinede bakarım arada çift char açıyom :D

Yukarı Alt