Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şifrenizi değiştirin, bilgisayara ve modeme res atın ardından bot-cave sitesine girin profilden reset bölümüne gelip resetleyin sorun kalmayacaktır lakin şu anda sbot update yaptı yeni versiyon gelmeden sbotunuz hata verecektir çalışmaz 1 saate kadar yeni versiyon çıkacak.

extraloob demiş ki:
şifrenizi değiştirin, bilgisayara ve modeme res atın ardından bot-cave sitesine girin profilden reset bölümüne gelip resetleyin sorun kalmayacaktır lakin şu anda sbot update yaptı yeni versiyon gelmeden sbotunuz hata verecektir çalışmaz 1 saate kadar yeni versiyon çıkacak.

okan bey ben profil kısmına geldim fakat reset olarak boslukları doldurdugumuz yerlerin altında submit/reset kutucukları var acaba onlardanmı bahsediyorsunuz yoksa baska bir bolummu var musaitseniz gorsel eklemeniz mumkunmu bazen tek kullanıcılarda lan bu hatayla cok karsılasılıyo tskler şimdiden..

JetHomme demiş ki:
Genel bir sorunsa yardımcı olalım bizde.
Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim :)

Sorunum Ong farm yapıyorum ve oto. reform pt yapmasını istiyorum ve gelen istekleri kabul etmesini istiyorum
ne yapmam gerekicek ?

Sorunum şudur ;

Karekter Jangan Cave ye girdiğin zaman ayarları yapılı olduğu halde Noise ve Swing March kullanmamakta..
Çözümü nedir?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teleport olduktan sonra her seferde buff açması için bir seçenek var onu tiklemelisin settings'ten bir ss atarsan gösterebiliriz ^^

[02:22:10] * Connection to Silkroad Client terminated.
[02:22:10] * Clearing active party.
[02:22:10] * Terminating Silkroad client.
hatası verip oyundan girer girmez atıyor çözümü olan var mı?

CHaKaLL

Öğretiyorum
serkan_tum demiş ki:
Pc'de kaç çar açıyorsun?Eğer 6-7 çar açıyor isen ekran kartın veya ram'in yetersiz olduğu için rastgele bir çarını oyundan atıyor olabilir.2. bir ihtimal ise internet bağlantında bir sorun vardır ve net kesildiği için bu hatayı veriyor olabilir.
Not : Bu hata çarının herhangi bir sebepten dolayı dc olduğunun göstergesidir.Dc olma sebebi saydığım sebeplerden olabilir.

CHaKaLL demiş ki:
serkan_tum demiş ki:
Pc'de kaç çar açıyorsun?Eğer 6-7 çar açıyor isen ekran kartın veya ram'in yetersiz olduğu için rastgele bir çarını oyundan atıyor olabilir.2. bir ihtimal ise internet bağlantında bir sorun vardır ve net kesildiği için bu hatayı veriyor olabilir.
Not : Bu hata çarının herhangi bir sebepten dolayı dc olduğunun göstergesidir.Dc olma sebebi saydığım sebeplerden olabilir.
hiç alakalı değil format attım nette sağlam bot ayarı olmadan da girmeyi denedim yine atıyor yok mu bu soruna bi çözümü olan arkadaşlar

CHaKaLL

Öğretiyorum
serkan_tum demiş ki:
CHaKaLL demiş ki:
serkan_tum demiş ki:
hiç alakalı değil format attım nette sağlam bot ayarı olmadan da girmeyi denedim yine atıyor yok mu bu soruna bi çözümü olan arkadaşlar
Çarına normal cilent ile girebiliyormusun?(bot vb. programlar kullanmadan)

charımın birini bota kuruyordum artık onu kurmuyorum başka char kurucam ama dc veriyor buda altta çıkan yazı
[07:49:07] * Login successfull, have fun :)
[07:49:29] * Checking for updates...
[07:49:30] * Finished checking for updates!
[07:49:35] * Language packet: Detected english language!
[07:49:35] * Starting SRO Client!
[07:49:40] * Waiting for handle...
[07:49:59] * Client polls serverlist
[07:50:58] [LOGINERROR] Unknown error at login server (2)!

extraloob demiş ki:
çok teşekkürler harika başlık olmuş benim başlığı kaldırıyorum bu topicte tarafımdan sabitlenmiştir 8)
Kod:
[21:37:17] * Char found. Artificially waiting, then sending char login packet.
[21:37:22] * Connection to Silkroad Server terminated (0)!
[21:37:22] * Clearing active party.
[21:37:22] * Terminating Silkroad client.
[21:37:22] * Received disconnect. Preparing for relogin.
[21:37:22] * Attack mode stopped
[21:37:24] * Now waiting for specified time (1 minutes) to restart the client after disconnect.
arkadaşlar botla girince bu üstte yazdığı gibi hata verip oyunu kapatıyor neden yapabilir yeni formatladım kolaygelsin saygılarımla

Yukarı Alt