Benimde Bi Sorum oLucak .
Sbot ' Tan iLk clienti Acıyorum Oyuna qiriyorum Bot Kendini Startlıyor Ve caLısıyor Gayet güzel .
aMa 2. clienti Acıyorum Char Oyuna Giriyor Tam Sbot StartLarken '' Microsoft Visual C ++ Runtime Library '' Hatasıyla Karsılasıyorum Tamam dediğim Zaman Sbot Hata veriyor Ve Char Dc Yiyor . aL bide Burdan Yak Usta ! deLi eddi Bu hata beni ...

CHaKaLL

Öğretiyorum
Lewen demiş ki:
Bu hatayı alıyom yardım pls..
Senin Buildin NEy tam olarak çıkartamadım ama wizard bard gibime geliyor fakat sen Xbow skillerinide açmışsın.Elinde staff yada bard var iken Crossbow Extrem isimli skili yapamaz ve doğal olarak aldığın hatayı verir.. :wink1:

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
Start Client'i tıklıyorum ama aşağıdaki yazılar çıkıyor ilk kez s-bot kullanıyrm nasıl halledicem clienti göstermek gerekirse nasıl göstercem !?!
* Checking for updates...
* Finished checking for updates!
* Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
* Starting of sro_client.exe failed!
* No silkroad directory specified ("Settings->Choose Silkroad Directory")

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yukarıdan menuden sro client için klasörün yolunu göstermen lazım.

beyler sbotu çalıştıroyrum sever undergoing inspection uyarısı veriyor üç kere sonra kapanıyor bilen bir varsa yardım edebilir mi açamadım botu

Bot Kasma Alanına Gitmiyor Yardım edin ya herşeyi alıyor pot falan vs vs kasmaya gitmiyor botta bu yazı çıkıyor [18:53:43] * Teleporting in a few secs yardım lütfen

Sbot üyeligime 3-4 aydır yükleme yapmamıstım,4 ay öncesinde en az 9-10 ay kullanmıslıgım var.Siteye login oluyorum ancak botu acamıyorum varmıdır bir cevabı?

Crisis demiş ki:
Sbot üyeligime 3-4 aydır yükleme yapmamıstım,4 ay öncesinde en az 9-10 ay kullanmıslıgım var.Siteye login oluyorum ancak botu acamıyorum varmıdır bir cevabı?
Sbotunda kredi varmı? Siteye login olurken kullandığın ıdyi değil botıdsini yazıyorsun dimi sbota ?

JetHomme demiş ki:
Crisis demiş ki:
Sbotunda kredi varmı? Siteye login olurken kullandığın ıdyi değil botıdsini yazıyorsun dimi sbota ?
Botta kredi yok 3-4 aydır yüklemiyorum.Sadece su 2 günlük bedavayı kullanmak icin indirdim ama wrong login credentials diyor :P
ps:evet bot id yazıyorum :roll:

Crisis demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Crisis demiş ki:
Botta kredi yok 3-4 aydır yüklemiyorum.Sadece su 2 günlük bedavayı kullanmak icin indirdim ama wrong login credentials diyor :P
ps:evet bot id yazıyorum :roll:
Orada herkes için değil, kredisi olanların kredisine eklendi cool2:

MakaramaSuko demiş ki:
Bot Kasma Alanına Gitmiyor Yardım edin ya herşeyi alıyor pot falan vs vs kasmaya gitmiyor botta bu yazı çıkıyor [18:53:43] * Teleporting in a few secs yardım lütfen
Bi zahmet cevaplayın daral:
Sbot Versiyon 1.63 Çıktı çıkalı sorun var yardım sin:

1.63a da sorun var sanırım
[20:30:47] * Movement to (33841,34874) failed (too much lag, bad script or stuck while walking to nearest coordinate in script file)
[20:30:47] * To prevent being stuck for too long, bot will halt now and scroll back if return scroll is found.

hatası yer alıyor malesef :S

[22:45:43] * Language packet: Detected english language!
[22:45:43] * CRITICAL ERROR: Wrong navmeshes installed! Please reinstall!
[22:45:43] * Starting of sro_client.exe failed!

hatası :cry:

[22:56:30] * Login successfull, have fun :)
[22:56:35] * Checking for updates...
[22:56:37] * Finished checking for updates!
[22:56:42] * Language packet: Detected english language!
[22:56:42] * CRITICAL ERROR: Wrong navmeshes installed! Please reinstall!
[22:56:42] * Starting of sro_client.exe failed!

diye hata alıyorum çözümü bilen?

Bot bozuk - Oyun bozuk, bildiğin dandik malı koydular önümüze oyunda kimse yok char sırf lagtan yatıyor.

stres etmeyelim arkadaşlar sakin :) bot en yakın zamanda düzenlenir bunlar olağan şeyler diye düşünüyorum ki bende çok sinirlendim :) botun geri gitmemesine ama ne yapalım güncelleme büyük. ama lag yok benim pc de

Yukarı Alt