Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hedef bulunamadı derken skill sorunu yaşıyor olabilirsiniz herşeyin çözümü settings kısmındadır oradan bir ekran görüntüsü koyarsanız anında hatanızı görürüz ^^

Arkadaşlar benim sorum biraz farklı olacak login ile ilgili.Eskiden bir üyelik aldım botcaveden fakat hiç kullanmadım.Aktivasyonu fln tmm.Ayrıca sitesinden giriş de yapabiliyorum fakat sbotu indirdim login için denemeye.id ve pw yi yazıyorum login diyorum ''wrong login credentials'' diyor.Daha önce hiç kredi almadım.Acaba ondanmıdır.Yardımcı olursanız seviniri.Teşekkürler..

ARkadaşlar Sbotta bir sorunum var sbotum 20 saniyede bir denemyee başladı ve 5 saatte anca giriyor yardım ederseniz çok sevinirim

Sbot start client dediğimde login server gwt..joymax.... diye gidiyor login yapamıyorum..el ile düzeltebileceğim bişey var mı ? yoksa genel bir sorun mu var ?

arkadaşlar bir problemim var şimdi ben sbotumu kiralayacağım için sbot forum id mi vermeden bot id si verebiliyormuşuz bot id sini nerden nasıl değiştireceğiz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FataLi demiş ki:
arkadaşlar bir problemim var şimdi ben sbotumu kiralayacağım için sbot forum id mi vermeden bot id si verebiliyormuşuz bot id sini nerden nasıl değiştireceğiz

forum id ve bot id değişmez.

iyi forumlar arkadaşlar k bakmayın bi sorunum var.. sbotta aynı pc de iki tane char acamıyorum ikisinede login olunca 1 dk sonra ikisinide hiç hata vermeden atıyo :S daha önceden böyle bi sorunum yoktu 2 gündür böyle yapıyo lütfen yardımcı olursanız sevinirim..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot 1
sbot 2

sro içerisinde bu şekilde 2 tane klasör olacak ve ayrı ayrı açacaksın.

sbot u açtıgımda windows çalışmayı durdurdu programı kapat veya çevrimiçi çözüm ara diyor çıldıracam ya
ne bu

botu oto logine ayarladıydım tıkladığımda bot açılmıyor :S sitesinede giremiyorum jtablesession::Store Failed
DB function failed with error number 126
Incorrect key file for table './db_joomla/jos_session.MYI'; try to repair it SQL=INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES
böyle bi yazı çıkıyor??? sizce sorunmu var botta?

strean121 demiş ki:
strean121 demiş ki:
strean121 demiş ki:
sbot u açtıgımda windows çalışmayı durdurdu programı kapat veya çevrimiçi çözüm ara diyor çıldıracam ya
ne bu
pray:
bendemi aynı sorundan giremiyorum yoksa farklımı yardımcı olun lütfen yoksa kardeşime sarımaya başladım sabah bişey yoktu naptın diye

Sorunlu Olay Adı: APPCRASH
Uygulama Adı: SBot_1.70.exe
Uygulama Sürümü: 0.0.0.0
Uygulama Zaman Damgası: 4be002f6
Hata Modülü Adı: ntdll.dll
Hata Modülü Sürümü: 6.1.7600.16385
Hata Modülü Zaman Damgası: 4a5bdadb

strean121 demiş ki:
ne bu

yapma ..mk ya aynısı oldu sistemde sorun var sandım bi kaç gündür bi acayipti zaten caktım formatı xpye çevirdim boşa gitti desene :P :headbang:

Yukarı Alt