bu sıkıntı neyden kaynaklanıyor sılkroadı yenı guncelledım daha sonra sbottan tekrar adres bıldırdım :S ancak hala devam edıyo :S

kestiği her yaratıktan sonra sağ altta invalid target dio normal mi? bundan dolayı yavaş kastığını düşünüorum...

bende sbottan deil heralde ama silkroadı normalden acıorum sagdakı silkr guard yazısı cok yavas doluyo bazen silkroadı açıo bazen acmıo nedne acaba :(

1 ay kadar önce sbotla 5 chara kadar açabiliyordum fakat şimdi 2. charı açtıktan sonra hep c10 hatası veriyor. Sebebi nedir fikri olan var mı?

MCetin demiş ki:
1 ay kadar önce sbotla 5 chara kadar açabiliyordum fakat şimdi 2. charı açtıktan sonra hep c10 hatası veriyor. Sebebi nedir fikri olan var mı?
Bilen yok mu sebebini?

Arkadaşlar party buff kısmı nasıl calısıyor bilen biri yazabilirmi acaba cleric icin atarlıya biliyom ama warior buflarını yaptıramıyorum nedense anlayamadım bir türlü şimdiden tşk ederim ...

S.a kardeş benim bir sorununm var Sbot ta Chara Buff bastırmayı Bilmiyorum Bana yardımcı olurmusunuz ? ? ? ?

usta ben sbotu kurdum cok kuzel kasıyo butun ayarları yapılı ama hp mp yada ok bitince sehre dönmuyo kasma yerinde ölüyo sen ceden yardımcı olrsan sevinirim.
he bu arada ölünce sehredön mp sukadar kaldıgında sehre dön bu gibi ayarlarını yapılı ama yinede kasma yerinde ölüp kalıyo ?

CHaKaLL

Öğretiyorum
qanqster demiş ki:
usta ben sbotu kurdum cok kuzel kasıyo butun ayarları yapılı ama hp mp yada ok bitince sehre dönmuyo kasma yerinde ölüyo sen ceden yardımcı olrsan sevinirim.
he bu arada ölünce sehredön mp sukadar kaldıgında sehre dön bu gibi ayarlarını yapılı ama yinede kasma yerinde ölüp kalıyo ?
Hp Mp ve Arrow bitince ayarlarını yaptım demişsin ama sanırım küçük bir ayrıntıyı esgeçmişsin.O ayarların yapıldığı yerin yanlarında rakam yazılacak kutucuklar var Hp karşısına 10 Mp karşısna 1 Arrow Karşısına 1 yazarsan Hp Mp Arrow bittiğinde town a dönecektir..

günaydın ; benim bir sorunum var..bota bağlanamıyorum login succesfuly yazan yerde error mesajı gelio..ayrıca bot-cave.net e de giremiyorum sizce sorunum nerden kaynaklanıyo olabilir ? ayrıca sadece 1 bilgisayarda deil..2.bilgisayarımda da siteye ve bota bağlanamıyorum..yardımcı olursanız cok sevinicem charımı 15 saattir kastıramıyorm :/

sanırsam sorunu çözdüm..youtube a da giremiyodum dns ayarlarını deiştirdim yeğlenen dns ayarı kısmına 4 2 2 4 yazdım sadece alltakini bos bıraktım.youtube a girmedi ama bot-cave e girdi :))))

[10:34:18] * Login successfull, have fun :)

Yukarı Alt