sbot'um birinci clientten sonraki clientlerde "Connection to the Silkroad server has been terminated (0)" die bi hata verio ve auto login yapmıyor... 4 gündür bununla uğraşıorm 4 gündür bi türlü bi kasılamadım lütfen yardımcı olursanız sevinirimm..

Benmde Bır Sorunum War Sbottan 2. Carı Acarken Her Zaman
([11:21:10] [LOGINERROR] C10 Error
[11:21:10]* Autofixing configuration file. Please relogin.) dıyor Aceba Bu Neden Oluyor Ben Bır Turlu Bulamadm...^^

Server
Assos
Takımı
Besiktas
oknbrkdrk demiş ki:
Benmde Bır Sorunum War Sbottan 2. Carı Acarken Her Zaman
([11:21:10] [LOGINERROR] C10 Error
[11:21:10]* Autofixing configuration file. Please relogin.) dıyor Aceba Bu Neden Oluyor Ben Bır Turlu Bulamadm...^^
Multi Client şıkkını işaretleyin.

aids

Warrior charım'da tüm ayarlamaları yaptım, kasma alanına giderken buff basmıyor. herşey ama herşeyden eminim yaptığıma, cleric bufflarını verip iron mana skin basmasını istyrm, ama hiç birini basmıyor... bufflar walking'de, weapon chance aktif. herşey tam yani :s ama beceremedi yapmayı :D

Bende bazen oyuna tekrar girmeye çalışırken böyle bi hata veriyo... sorunun çözümünü bilen varmı beyler ??

erkanerkan3 demiş ki:
Bende bazen oyuna tekrar girmeye çalışırken böyle bi hata veriyo... sorunun çözümünü bilen varmı beyler ??

Fazladna client acınca veritor olabilir ekran karıtnız veya driverinizile alakalı bir hata.

Sbotu Açıyorum kısa bir süre sonra yanıt vermiyor.Doğal olarak clientte donuyo.Bi yardım edecek arkadaş varmı.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Melik demiş ki:
erkanerkan3 demiş ki:

Fazladna client acınca veritor olabilir ekran karıtnız veya driverinizile alakalı bir hata.

ekran kartı palit512mb işlemcisi Gforce9600... 10 tane sro açınca bi problem çıkmıyo... uzun süre çalışınca dc yiyince falan yapıyo bunu... şuan 6 tane falan açık yine arada veriyo bu hatayı... şimdi ekran kartının yeni driverını falan indirdim umarım düzelir

oncelikle S.a sbola ilgili bi sorunum var acaba yardımcı olabilir misin cabucak yardım edebilirsenz dha iyi olur

sbot oyuna giriyor karakteri seciyor oyun acılırken loading ekranı geliyor loading oluyor ve kapanıyor lütfen yardım edin kasamıyorum :S

yok mu bi yetkili lütfen yardımcı olabilcek kmse yok mu :S şu an oyuna girdim bot kasıyo ama multi client acınca ya da başka bişey bilmiyorum ışınlanınca yada loading yapınca bot kendini kapatıyor. lütfen acil yardım... :S

S.a arkadaşlar bu sorunun çözümünü hiç bir yerde bulamadım

PARTYDE FAZLA LURE OLUNCA LAG OLUŞUYOR BOT ATTACK YAPMIYOR DURUYOR ÖYLECENE

Bunun çözümünü bilen varsa çok yardımı dokunur kaç gündür uğraşıyorum..

Now waiting for specified time (1 minutes) to restart the client after disconnect.
bu hatayı niye verir bu sbot meleti bilen varsa acil yardım

Ben silkle arrow aldım onları nasıl kullandırıcam? Arrow yerıne atıyorum veya kendisi otomatik atıyo 1-2 vurustan sonra return çekiyo acil yardım plss

Connection to Silkroad Server terminated (10054)! bu hatanın çözümü ne çok lazım arkadaşlar ?????????? :@

S.a benim sorunum sbotla charım oyuna gırıyo 10 dk kastıkdan sonra donup süreklı dc yemeye başladı son 2 gundur ve halen öle sorunum sizce nedendir lütfen yardımcı olurmusunuz acıl botla oyunda kalamıyorum :( resim ekledim lütfen hala aynı 10 dk geçmeden asagıdakı hatayı verıp charlar dc oluyo tek car olsa aynısını yapıyo :(

Soru : SBot townda npclere uğradıktan sonra öylece bekliyor. ne yapmam lazım?
Cevap:

Training Place sekmesinde, Training Method'da use script coordinates seçili olmalıdır. daha sonra choose script butonuna basarak script seçilmelidir. sonrasında ise Stop training ve sonrasında Start training butonuna basın. bot kasma alanına gidecektir.

bu sorun için benim sbotta training method yok ???

arkadaslar bnm bot pot yok die towna gidior sürekli depocuya sonra silahcıya atcıya gidio sürekli dönüyo bu sırayla pot almıo yardm lütfen

Yukarı Alt