arkadaslar benım bot çalışmıyor sıteden en son versiyonunu ındırdım ama sureklı yanlıs client versiyon dıyo botu ve clint guncelleyındıye hata verıyor botuda oyunda guncel bu htayı nasıl duzetcem *

Merhaba. Dun oglen saatlerinde yeni bot surumunun (1.75b) Gelmesiyle birlikte indirdim. Fakat giris yaparken maximum number of allowed.. hatasi aliyorum. 2 Pc den giriyoruz daha fazla degil. Gece 1 i bekleyin demeyin cunku olay dun oldu bu sabahta ayni hatayi aliyorum. Sifreyi de kontrol ettim. Degistirdim 2 kere. Daha yaratici cozumleri olan var mi?

ya bn start clıent tıklıyorm hack sheıld bıtıo sro kucuk gelıo ıd pw yazma yerı gelmıor neyapcam delırcem ya :S

Sbot kredisi yüklemek istiyorum fakat,kullanıcı adımı ve şifremi kabul etmiyor.Aynı kullanıcı adı ve şifreyle başka bir bilgisayardan deniyorum giriyor.Bu nasıl iştir çözemedim.Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Checking for updates...
Finished checking for updates!
Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
Starting of sro_client.exe failed! No silkroad directory specified ("Settings->Choose Silkroad Directory")

Kısacası:Sbotu Açıyorum Üyelik şifre yazıyorum login diyorum sonra start client butonuna tıklıyorum bu hatayı veriyor.
Lütfen Yardım Edin.

SilentLord demiş ki:
Checking for updates...
Finished checking for updates!
Error! Couldn't find sro_client.exe. Please set correct path via settings.
Starting of sro_client.exe failed! No silkroad directory specified ("Settings->Choose Silkroad Directory")

Kısacası:Sbotu Açıyorum Üyelik şifre yazıyorum login diyorum sonra start client butonuna tıklıyorum bu hatayı veriyor.
Lütfen Yardım Edin.
Yukarıdaki settings seçeneğini tıkladıktan sonra choose silkroad directory deyiniz ve silkroadın kurulu olduğu yeri gösteriniz. Sorun geçecektir.

Ayrıca ben clienti açarken bot direk kapanıyor ne yapmalıyım ?

Lrd

rank8
Botu açıyorum start diyorum herşey tamam sroyu açıyor fakat güvenlik duvarı dolunca srodanda bottanda atıyor .. Çözemedim 1 aydır aralıksız kasıyorum şimdi durup dururken bu çıktı başıma herşeyi denedim virüs programlarını kapatıp bile denedim fakat bi çözüm bulamadım biri yardım edebilirse süper olacak summer2: daral:

Lrd

rank8
XaslanX demiş ki:
Botu açıyorum start diyorum herşey tamam sroyu açıyor fakat güvenlik duvarı dolunca srodanda bottanda atıyor .. Çözemedim 1 aydır aralıksız kasıyorum şimdi durup dururken bu çıktı başıma herşeyi denedim virüs programlarını kapatıp bile denedim fakat bi çözüm bulamadım biri yardım edebilirse süper olacak summer2: daral:
biriniz bakın artık bot gitti topic globalse arada bi bakılsın buraya.. 1 hafta çarı kasmıcakmıyız..

wrong login credentials ! hatası veriyor bunun id pw si yanlıs bana göre o yzden bu hatayı veriyor fakat site yöneticisi botu ayarlayamıyorsun diyo baska bi sebebi warmı ? :S

[00:01:24] * CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder.
[00:01:24] * CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found.
[00:01:24] * Starting of sro_client.exe failed!

Bu hatayı nasıl düzeltebilirim ?

Lrd

rank8
MiNaStRaCoLiS demiş ki:
[00:01:24] * CRITICAL: Couldn't find "navdata" folder. Please reextract program to current folder.
[00:01:24] * CRITICAL: Starting of client cancelled, essential component not found.
[00:01:24] * Starting of sro_client.exe failed!

Bu hatayı nasıl düzeltebilirim ?
silkroadı tanıtmanı istiyo sanırım yukarıda setting bölümünden

- Resim Silinmiş.
[12:15:23] * Login successfull, have fun :)
[12:15:28] * Checking for updates...
[12:15:29] * Finished checking for updates!
[12:15:36] * Language packet: Detected english language!
[12:15:36] * Starting SRO Client!
[12:15:41] * Waiting for handle...
[12:17:59] * Connection to Silkroad Client terminated.
[12:17:59] * Clearing active party.
[12:17:59] * Terminating Silkroad client.
[12:17:59] * Received disconnect. Preparing for relogin.
[12:17:59] * Attack mode stopped
[12:18:01] * Cannot autorestart/autologin, because no login info is known or valid.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
darkblade demiş ki:
- Resim Silinmiş.
[12:15:23] * Login successfull, have fun :)
[12:15:28] * Checking for updates...
[12:15:29] * Finished checking for updates!
[12:15:36] * Language packet: Detected english language!
[12:15:36] * Starting SRO Client!
[12:15:41] * Waiting for handle...
[12:17:59] * Connection to Silkroad Client terminated.
[12:17:59] * Clearing active party.
[12:17:59] * Terminating Silkroad client.
[12:17:59] * Received disconnect. Preparing for relogin.
[12:17:59] * Attack mode stopped
[12:18:01] * Cannot autorestart/autologin, because no login info is known or valid.

pc ve modeme res at kuzum net bağlantında sorun var benim char 40 saattir kasıyor bir sorun yok :wink1:

Son düzenleme:
- Resim Silinmiş.

Botu 2 gün önce almama ve şifreyi benim dışımda sadece 1 kişi (o da kimseye vermedi) bilmesine rağmen bu hatayı alıyorum. Ne yapabilirim ?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Login Error (Code 2) hatası alıyorum çözümü nedir delirecem bugün hiç kasamadım gitti 50k sp :D

Yukarı Alt