Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yeni sürüm gelmez oyun update olmadı ve biraz önce 3 char girdim şimdi hata veriyor diğerleri oyunda ve kasıyorlar.

su an sanırım birçok arkdaşda da aynı problem var

ne sitesine ne de bota girmiyor.

bu problemi yaşayan arkadaşlar internet cafe denmi yoksa evden mi giremiyor
ben cafedeyim sorun var youtube ye de giremiyorum dns ler de değişse de problem aynı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sorun muhtemelen ttnet kaynaklı çünki c10 hatası veriyor ping problemi demektir, ki ara ara düzelir ben şu anda 8 charı oyuna soktum hiçbir sorun yok.

ya kasma yerine gittikten sonra cleric ile buff basıyor biraz bekleyip warrior buflarını basıyor hemen geri clerici alıyor
yardım edermisiniz kasamıyorum bitürlü

bide sehre geldiğinde kassmaya giderken scroll basıyor ve kasma yerine cok az bir mesafe kala scroll basıyor bazende kasma yerinde buff ları bastıktan sonra
bu nedir ya? :)

Önemli bir sorunum var benim dikkatsizlik eseri sbot 3 pc de açıldı şu an ben bota giremiyorum bir uyarı yazısı yazıyor sanırım gece 2 de bişiyler resetlenicekmiş acaba neyi resetleyecekler bunun sonucunda ne olacak ve botum banlanabilir mi??? (Bu arada botumu 2 gün önce uzattım) Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bot id pw değiştirin başka bir bilgisayarda açılmış olabilir, gece 02'de resetleniyor ve o hata ortadan kalkıyor rahat olun.

Oh sağol Okan abi içim rahatladı bişi olcak diye ödüm koptu satışlarda kapalı alamıyoruz bot. bizim arkadaş 2. bilgisayarında açmış botu yanlışlıkla da ondan oldu

Logın eror hatası verıyor tam chara gırıcekken ne yapmaLıyım en son surum sbot ve cLıntde upLaod ettım ama aynı sorun war :S

Yukarı Alt